Grupa Lor organizuje zbiórkę. Dom wokalistki stanął w płomieniach

Podziel się newsem:

W domu rodzinnym Jagody Kudlińskiej, wokalistki zespołu Lor, wybuchł pożar. Ruszyła zbiórka, która ma pomóc zebrać środki na odnowę dachu.

Grupa Lor prosi o wsparcie

Tym razem nie chodzi o lajki, czy głosy na radiowej liście przebojów, ani o subskrypcje, ani też o sprzedaż muzyki, czy biletów na koncert. Sprawa jest naprawdę poważna, bowiem w domu wokalistki zespołu Lor, Jagody Kudlińskiej, wybuchł pożar.

Ogień zajął poddasze domu rodzinnego artystki i mimo, że pożar udało się ugasić (w akcji gaśniczej brało udział niemal 50 strażaków), wywołał on ogromne straty. Trzeba wymienić dach, wyremontować poddasze oraz inne zalane w trakcie akcji ratunkowej pomieszczenia.

Lor zbiórka pożar domu
Pożar domu rodzinnego wokalistki zespołu Lor

Pomóżmy odbudować zniszczony ogniem dom rodzinny wokalistki zespołu Lor!

Choć nikomu z członków rodziny na szczęście nic się nie stało i szybko znaleźli oni tymczasowe schronienie u swoich bliskich – trauma pozostała. Wspólnymi siłami możemy jednak sprawić, żeby rodzina mogła szybko wrócić do swojego domu i zapomnieć o nieszczęściu, które im się przydarzyło!

Na doprowadzenie domu Kudlińskich do minimalnego stanu używalności potrzebne jest 50 tysięcy zł. Na portalu zrzutka.pl otworzono już specjalną skarbonkę, przeznaczoną na ten cel, którą możecie zasilać pod tym linkiem.

Lor: „Wyremontujemy ten dom, bo jest to wspaniały dom i jeszcze wspanialsza rodzina, która w nim mieszka”

Poniżej oświadczenie i prośba o wsparcie od zespołu Lor:

Heja! POTRZEBNA POMOC!

We wtorek rano w domu rodzinnym Jagody (naszej wokalistki) wybuchł pożar. Nikomu nic się na szczęście nie stało, ale zniszczenia są duże, a ich naprawa kosztowna. Uruchomiona została zrzutka, także bardzo prosimy o wsparcie, jeśli tylko macie taką możliwość.

Idąc za przykładem Katarzyny Dowbor, wyremontujemy ten dom, bo jest to wspaniały dom i jeszcze wspanialsza rodzina, która w nim mieszka.

W imieniu swoim i rodziny Jadźki, dziękujemy pięknie za każdą pomoc!

Zbiórka na odbudowę zniszczonego w pożarze domu rodzinnego wokalistki zespołu Lor

Lor zbiórka pożar domu
Pożar domu rodzinnego wokalistki zespołu Lor

W domu rodzinnym Jagody Kudlińskiej, wokalistki zespołu Lor, wybuchł pożar. Ruszyła zbiórka, która ma pomóc zebrać środki na odnowę dachu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

lor

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →