Odliczanie do 7. sezonu Gry o Tron czas zacząć! Znamy datę premiery

Rytmy.pl
10 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zaprezentowaniu światu daty siódmego sezonu "Gry o tron" towarzyszyła spora wpadka stacji.

Poznaliśmy datę premiery siódmego i – jak zapowiadają twórcy – przedostatniego sezonu „Gry o tron”. HBO wpadło na oryginalny pomysł zaprezentowania daty premiery nowego sezonu „Gry o tron” światu. Datę ukryto w bryle lodu, który równo o godzinie 20 został otoczony ogniem. Wszystkiemu towarzyszyła wniosła muzyka. Proces topienia lodowego bloku można było oglądać za pośrednictwem transmisji na Facebooku.

Okazało się jednak, że roztopienie wielkiej bryły lodu nie trwa wcale tak szybko, a oblężenie streama doprowadziło do problemów technicznych i dwukrotnego zerwania całej transmisji. Fani serialu nie byli zachwyceni. W końcu po godzinie wpatrywania się w topniejący lód, widzowie ujrzeli datę premiery siódmego sezonu – 16 lipca 2017 roku.

 

Gra o tron – sezon 7. Premiera: 16 lipca 2017 roku

Nowy sezon składać będzie się z siedmiu odcinków, a kolejny – już tylko z sześciu, choć nie jest to jeszcze pewne na sto procent. D.B. Weiss i David Benioff, twórcy
„Gry o tron”, zapytani o zbliżający się koniec produkcji stwierdzili: „Chcemy zakończyć serial w momencie, w którym widzowie są nadal zaangażowani w tę opowieść. Nie chcemy, żeby po zakończeniu serii powiedzieli ‚Dzięki Bogu, to już koniec'”.

Zobaczcie teaser, który opublikowano po ogłoszeniu daty premiery 7. sezonu:

gra o tron sezon 7

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także