fot. materiały promocyjne, źródło: fanpage Goorala

Gooral rusza w trasę koncertową. Artysta odwiedzi cztery polskie miasta


17 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Gooral już wkrótce wyda swój najnowszy album Wolno 2. Z tej okazji artysta ruszy w trasę koncertową, która obejmie cztery miejscowości.

Gooral rusza w trasę Wolno 2 Tour. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Gooral powraca z solowym wydawnictwem. Artysta już 22 listopada wyda album Wolno 2. Materiał ukaże się nakładem wytwórni Resueno. W Polsce płyta ukaże się fizycznie dzięki wsparciu Agencji Perspektywy. Jak twierdzą wydawcy, czeka nas:

[…] muzyczna podróż po orientalnym-downtempo, podczas której zaprezentuje zupełnie nowe, jak i najpopularniejsze utwory ze swojej twórczości.

Zobacz: Khabaya. Zaskakujący letni utwór Goorala

W ramach promocji albumu muzyk ruszy w Wolno 2 Tour. Cykl składa się z czterech wydarzeń, które odbędą się na początku grudnia. Między pierwszym a czwartym dniem miesiąca autor Wolno 2 odwiedzi m.in. Poznań i Łódź. Wszystkie wydarzenia rozpoczną się o 20:00. Wejściówki na wszystkie wydarzenia znajdziecie na Biletomat.pl. Liczba biletów jest ograniczona, tak że nie czekajcie z zakupem!

Gooral – Wolno 2 Tour – sprawdź daty

  • 1 grudnia – Wrocław – Mleczarnia
  • 2 grudnia – Poznań – Schron
  • 3 grudnia – Sopot – Sfinks 700
  • 4 grudnia – Łódź – Wooltura
gooral wolno 2 tour
fot. materiały prasowe

Wolno 2 Tour to tylko drobne powiększenie koncertowego doświadczenia gospodarza. W przeciągu ostatnich piętnastu lat Gooral zagrał ponad tysiąc koncertów w ponad dwudziestu krajach. W trakcie Wolno 2 Tour z pewnością usłyszycie, jak artysta prezentuje swoje orientalne downtempo dzięki m.in. dudom, syntezatorowi i okarynom.

Gooral nie zwleka z wydawaniem muzyki

Gdy zadebiutuje Wolno 2 minie ledwo rok od ostatniego wydawnictwa Goorala. W drugiej połowie listopada 2021 nakładem SP Records artysta wydał album Naturalna Generacja w duecie z Paprodziadem. Blisko godzinny materiał składa się z jedenastu kompozycji, w których usłyszymy również Iwonę Sojkę, Stanisława Leszczyńskiego, z którym autor Wolno 2 współpracuje regularnie, Moonsailora oraz ShatęQS.

Gooral x Paprodziad – Naturalna Generacja – odsłuch albumu

Gooral już wkrótce wyda swój najnowszy album Wolno 2. Z tej okazji artysta ruszy w trasę koncertową, która obejmie cztery miejscowości. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →