Goldie zdradził, kim jest Banksy? Brytyjski DJ potwierdził plotki!


23 czerwca 2017

Podziel się newsem:

Najbardziej tajemniczy człowiek street artu to lider zespołu Massive Attack?

Reklama

Tożsamość Banksy’ego została ujawniona? W ostatnim wywiadzie Goldie, brytyjski DJ i producent, wygadał się podsycając plotki na temat tego, że kultowy grafficiarz i lider zespołu Massive Attack to ta sama osoba!

Podczas wywiadu dla Distraction Pieces Podcast Goldie zapytany o twórczość Banksy’ego odpowiedział: Szanuję Roberta, uważam go za świetnego artystę. Myślę, że wywrócił świat sztuki do góry nogami.

Ta wypowiedź sugeruje, że Banksy i Robert Del Naja z Massive Attack to ta sama osoba. Oczywiście ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że Goldie mówiąc o Banksym miał na myśli właśnie TEGO Roberta. ;)

O tym, że to lider Massive Attack jest twórcą najpopularniejszych grafitti na świecie mówi się od września zeszłego roku za sprawą szkockiego dziennikarza. Craig Williams zauważył powiązanie między miejscami i datami powstania murali oraz trasami koncertowymi Massive Attack i na podstawie tego wysnuł tezę, że to właśnie Robert Del Naja ukrywa się pod pseudonimem Banksy.

Najbardziej tajemniczy człowiek street artu to lider zespołu Massive Attack? Tożsamość Banksy’ego została ujawniona? W ostatnim wywiadzie Goldie, brytyjski DJ i producent, wygadał się podsycając plotki na temat tego, że kultowy grafficiarz i lider zespołu Massive Attack to ta sama osoba! Podczas wywiadu dla Distraction Pieces Podcast Goldie zapytany o twórczość Banksy’ego odpowiedział: Szanuję Roberta, uważam go […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: