Glass Animals i nowy singiel z nadchodzącej płyty – “Heat Waves”

Obserwuj nas na instagramie:

Glass Animals dzielą się z fanami kolejnym utworem, zapowiadającym nowe wydawnictwo. Posłuchajcie Heat Waves!

Glass Animals zapowiadają nowy album

Brytyjczycy nie zwalniają tempa! Po dwóch pierwszych, dobrze przyjętych singlach – Your Love (Déjà Vu) oraz tytułowym Dreamland, prezentują kolejną zapowiedź swojego nadchodzącego, trzeciego albumu.

Nowy singiel Glass Animals – Heat Waves

Najnowszy singiel Glass Animals to utwór Heat Waves, o którym lider i wokalista grupy, Dave Bayley pisze na Facebooku:

Ten utwór jest o uświadomieniu sobie, że nie można uszczęśliwić wszystkich. I żeby zdać sobie sprawę, że to w porządku, gdy czasem coś nas pokona. Często oczekuje się, że będziemy silni i pochłoniemy własny smutek. Jeśli tak nie jest, to jesteśmy postrzegani jako słabi. Dlatego staramy się chować nasze uczucia i ukrywamy się w programach telewizyjnych, grach wideo, alkoholu lub narkotykach. Bycie wrażliwym powinno być pozytywną rzeczą. Dostaliśmy kiedyś recenzję, w której napisano, że jestem zniewieściały ze względu na sposób, w jaki śpiewam. To było słabe i obrzydliwe. Mamy 2020 rok. Nie ma już miejsca na takie gówno.

Równolegle z premierą singla ukazał się również teledysk do niego, w którym obserwowany i nagrywany przez sąsiedztwo Dave przemierza ulice swojej dzielnicy w Londynie, wioząc ze sobą na wózku stare telewizory. Zobaczcie!

Ten teledysk to list miłosny do muzyki na żywo oraz otaczającej go kultury i wspólnoty. Został nakręcony u szczytu blokady w mojej dzielnicy we wschodnim Londynie, przez cudownych ludzi, którzy mieszkają wokół mnie, tylko za pomocą swoich telefonów. To ludzie, którzy zwykle są na pokazach, w galeriach, chodzą do kin itp. Miejsca te są teraz puste i wiele z nich nie przetrwa. Teledysk ma się też odwoływać do uczuć zawartych w piosence. Jest o byciu pokonanym i niemożności uratowania czegoś.

Glass Animals – Heat Waves

Nowy album Glass Animals – Dreamland – premiera, preorder

Nowy album Glass AnimalsDreamland ukaże się już 7 sierpnia 2020 roku. Wersję preorderową z wyjątkowymi i limitowanymi gadżetami, takimi jak koszulki, bluzy, czapki, wlepy, maseczki na oczy, a nawet zestawy, do robienia własnego merchu, które zaprojektował sam Dave, możecie już teraz zamawiać przez oficjalną stronę zespołu. Nie przegapcie!

Glass Animals dreamland

Glass Animals dzielą się z fanami kolejnym utworem, zapowiadającym nowe wydawnictwo. Posłuchajcie Heat Waves! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Glass Animals zapowiadają nowy album Brytyjczycy nie zwalniają tempa! Po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →