Gal Gadot zagra Kleopatrę


13 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Gal Gadot, znana głównie z dwóch części Wonder Woman, wcieli się w główną rolę w nowym filmie historycznym Cleopatra. Sprawdźcie szczegóły produkcji.

Gal Gadot w nowym filmie o Kleopatrze

Nowy film o egipskiej królowej zrealizuje studio Paramount Pictures. W tytułowej roli zobaczymy Gal Gadot, która jest pomysłodawczynią całego projektu oraz będzie jego producentką. Według zapowiedzi, możemy spodziewać się wysokobudżetowego widowiska historycznego.

Reżyserią Cleopatry zajmie się Patty Jenkins, która współpracowała z Gal Gadot przy filmach o Wonder Woman. Z kolei za scenariusz odpowiadać będzie Laeta Kalogridis, która pracowała przy takich produkcjach jak Aleksander i Wyspa Tajemnic.

Do tej pory najsłynniejszy film o Kleopatrze to ten z 1963 roku z Elizabeth Taylor i Richardem Burtonem w głównych rolach. Był to wówczas najdroższy film w historii kinematografii.

Cleoparta (1963) – trailer

W ostatnich latach do stworzenia nowej biografii władczyni Egiptu przymierzali się m.in. James Cameron, Denis Villeneuve oraz David Fincher. Do głównej roli typowane były Angelina Jolie i Lady Gaga.


Gal Gadot – nie tylko Wonder Woman

Gal Gadot to urodzona w Izraelu aktorka i modelka. Oprócz roli Wonder Woman w filmach o superbohaterce oraz Lidze Sprawiedliwości, możecie kojarzyć ją także z serii Szybcy i Wściekli, Umysłu przestępcy czy Szpiegów z sąsiedztwa.

W tym roku swoją premierę będzie miała kolejna produkcja z jej udziałem – kryminał Śmierć na Nilu w reżyserii Kennetha Branagha.

Śmierć na Nilu – zwiastun

Gal Gadot, znana głównie z dwóch części Wonder Woman, wcieli się w główną rolę w nowym filmie historycznym Cleopatra. Sprawdźcie szczegóły produkcji. Gal Gadot w nowym filmie o Kleopatrze Nowy film o egipskiej królowej zrealizuje studio Paramount Pictures. W tytułowej roli zobaczymy Gal Gadot, która jest pomysłodawczynią całego projektu oraz będzie jego producentką. Według zapowiedzi, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.