Arnold Schwarzenegger w serialu „Fubar” (fot. Netflix)

I’m back, baby, czyli Arnold Schwarzenegger wraca w serialu Netfliksa. Jest zwiastun


27 lutego 2023

Podziel się newsem:

Za pomysłem serialu stoi scenarzysta Skazanego na śmierć, Nick Santora. Fubar, którego producentami wykonawczymi są Santora i Arnold Schwarzenegger, zapowiada jest jako komedia akcji.

Bohater ostatniej akcji (przed emeryturą)

Fubar opowiada o agencie CIA, który przygotowuje się powoli do emerytury. W pewnym momencie odkrywa jednak rodzinny sekret, przez co musi wrócić do akcji. Uniwersalna dynamika relacji między ojcem a córką miesza się tu ze szpiegowską intrygą. Jak zapowiadają twórcy, nie zabraknie tu zarówno intryg kryminalnych, jak i akcji oraz momentów komediowych.

Gdziekolwiek pójdę, ludzie pytają mnie, kiedy zrobię kolejną dużą komedię akcji. Taką jak Prawdziwe kłamstwa. No więc oto ona. Fubar skopie wam tyłki i mocno was rozbawi – i nie tylko przez dwie godziny, ale przez cały sezon

– zapowiada Arnold Schwarzenegger.
Arnold Schwarzenegger w serialu „Fubar”
Arnold Schwarzenegger w serialu „Fubar” (fot. Netflix)

Typowy film akcji

W krótkiej zapowiedzi widzimy, jak wcielający się w Luke’a Brunnera Schwarzenegger zapala cygaro, pozuje na tle palącego się śmietnika, strzela i bierze udział w pościgu. Oprócz aktora, byłego gubernatora Kalifornii i kulturysty w jednym, w Fubarze wystąpią m.in. Monica Barbaro, Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle i Gabriel Luna.

Fubar ma trafić na Netfliksa 25 maja.

Arnold w teledysku

Niedawno pisaliśmy o Arnoldzie Schwarzeneggerze w kontekście teledysku Kalush Orchestra, zwycięzców Eurowizji 2022, w którym celebryta nieoczekiwanie się pojawił. W październiku zeszłego roku Schwarzenegger otworzył przed muzykami drzwi swojego pałacu w dzielnicy Pacific Palisades w Los Angeles. Klip do piosenki Shchedryi Vechir (inspirowany grą GTA San Andreas) można zobaczyć TU.

Za pomysłem serialu stoi scenarzysta Skazanego na śmierć, Nick Santora. Fubar, którego producentami wykonawczymi są Santora i Arnold Schwarzenegger, zapowiada jest jako komedia akcji. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →