Frank Ocean wyda nową płytę w ten piątek!


02 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Płyta Boys Don’t Cry dostępna będzie najpierw w platformie Apple Music.

Potwierdziły się plotki, że nowa płyta Franka Ocean może ukazać się lada chwila. Już w piątek usłyszymy następcę albumu Channel Orange! Informację o premierze płyty Boys Don’t Cry tuż przed najbliższym weekendem potwierdził New York Times.

Album będzie najpierw dostępny przez dwa tygodnie wyłącznie dla użytkowników platformy Apple Music. Kto zna Channel Orange ten doskonale wie, że jest na co czekać.

Na Boys Don’t Cry prawdopodobnie pojawi się wielu gości. Do studia, w którym Frank Ocean nagrywał album, wpadli Tyler The Creator, Pharrell Williams, Danger Mouse, Tame Impala, King Krule, Kevin Ristro, Hit-Boy i Rodney Jerkins. Sam Frank podczas nagrywania płyty przyznawał się do inspirowania się The Beach Boys i The Beatles. Dobrze to wróży, a jak wyszło – dowiemy się już za kilkadziesiąt godzin.

GZA odpada z OFF Festivalu. Zastąpi go Wiley

Płyta Boys Don’t Cry dostępna będzie najpierw w platformie Apple Music. Potwierdziły się plotki, że nowa płyta Franka Ocean może ukazać się lada chwila. Już w piątek usłyszymy następcę albumu Channel Orange! Informację o premierze płyty Boys Don’t Cry tuż przed najbliższym weekendem potwierdził New York Times. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →