źródło: Netflix

„Forst”: Borys Szyc w zwiastunie serialu na podstawie prozy Remigiusza Mroza


19 grudnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Netfliksowy serial powstał na motywach powieści Ekspozycja i Przewieszenie. Remigiusz Mróz pojawi się na ekranie w jednej z ról.

Popularny bohater kryminałów

Komisarz Wiktor Forst to jeden z najpopularniejszych bohaterów wymyślonych przez Remigiusza Mroza. W nowym serialu zagra go Borys Szyc. Akcja Forsta rozegra się w Tatrach, które staną się areną brutalnych morderstw, a wszystko związane będzie ze spiskiem, sięgającym korzeniami II wojny światowej.

Obsada Forsta

Komisarza wspierać będą w śledztwie dziennikarka Olga Szrebska (w tej roli Zuzanna Saporznikow), a także prokuratorka Dominika Wadryś-Hansen (Kamila Baar). Na ekranie zobaczymy też Andrzeja Bieniasa jako inspektora zakopiańskiej policji Edmunda Osicę.

Forst
źródło: Netflix

Remigiusz Mróz w jednej z ról

Reżyserem Forsta jest Daniel Jaroszek (Johnny), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Jacek Markiewicz. Za zdjęcia odpowiada Piotr Uznański. Serial trafi do biblioteki Netfliksa 11 stycznia 2024 r. Aha – jeszcze jedno: w zwiastunie pojawia się w jednej ze scen sam Remigiusz Mróz. Potraficie go dostrzec?

Netfliksowy serial powstał na motywach powieści Ekspozycja i Przewieszenie. Remigiusz Mróz pojawi się na ekranie w jednej z ról. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Popularny bohater […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →