Fisz i Emade wracają do stylu bla bla bla. Na koncercie w Tamie zagrają kawałki z pierwszej płyty!


09 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

FISZ nadchodzi jak... jak.. jak DYNAMIT!

Niedawno w sieci pojawił się nowy kawałek braci Waglewskich ZWYKŁY promujący niezwykłe wydawnictwo – dwupłytowy album Numer 1, na którym pojawi się 26 wyselekcjonowanych przez Fisza kawałków z początków jego działalności oraz dwie nowe produkcje (w tym wspomniany już singiel).

Chociaż trudno mi określić gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, że nie brzmiałaby tak, a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej, gdyby nie hip hop lat 90-tych i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS.

Fisz ku naszej uciesze wraca do hip-hopowych korzeni podsumowując swoją niemal 15-letnią twórczość w stylu bla bla bla.

Z tej okazji w poznańskim klubie TAMA odbędzie się wyjątkowy koncert. Fisz i Emade 17 marca 2018 zagrają jako Tworzywo swoje stare kawałki! Znów będzie można pobujać się do takich nut, jak Polepiony, 30 cm czy Narkotyki. :D Najwyraźniej bracia Waglewscy również poczuli nostalgię za sweet 90’s. ;)

 

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.