Fisz i Emade wracają do stylu bla bla bla. Na koncercie w Tamie zagrają kawałki z pierwszej płyty!


09 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

FISZ nadchodzi jak… jak.. jak DYNAMIT!

Niedawno w sieci pojawił się nowy kawałek braci Waglewskich ZWYKŁY promujący niezwykłe wydawnictwo – dwupłytowy album Numer 1, na którym pojawi się 26 wyselekcjonowanych przez Fisza kawałków z początków jego działalności oraz dwie nowe produkcje (w tym wspomniany już singiel).

Chociaż trudno mi określić gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, że nie brzmiałaby tak, a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej, gdyby nie hip hop lat 90-tych i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS.

Fisz ku naszej uciesze wraca do hip-hopowych korzeni podsumowując swoją niemal 15-letnią twórczość w stylu bla bla bla.

Z tej okazji w poznańskim klubie TAMA odbędzie się wyjątkowy koncert. Fisz i Emade 17 marca 2018 zagrają jako Tworzywo swoje stare kawałki! Znów będzie można pobujać się do takich nut, jak Polepiony, 30 cm czy Narkotyki. :D Najwyraźniej bracia Waglewscy również poczuli nostalgię za sweet 90’s. ;)

 

 

FISZ nadchodzi jak… jak.. jak DYNAMIT! Niedawno w sieci pojawił się nowy kawałek braci Waglewskich ZWYKŁY promujący niezwykłe wydawnictwo – dwupłytowy album Numer 1, na którym pojawi się 26 wyselekcjonowanych przez Fisza kawałków z początków jego działalności oraz dwie nowe produkcje (w tym wspomniany już singiel). Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →