Rockowe gitary wracają. Felivers zaprasza do tańca nowym singlem „Szminka


24 października 2022

Podziel się newsem:

Zespół z Sochaczewa proponuje nowy utwór i zapowiada, że Szminka niedługo będzie na ustach wszystkich.

Wiara w sukces

Felivers powstali z prawdziwej pasji do grania i chęci zmienienia czegoś w polskiej muzyce. Nie patrzą na konwenanse, nie przejmują się zdaniem innych – znajdziecie ich tam, gdzie rockowa, młodzieńcza energia spotyka się z chillowym klimatem. Wierzą w swój sukces – ich nazwa to w końcu połączenie słów „fellows” i „believers”. 

Zespół tworzą Miłosz, Konrad, Wojtek i Cody, którzy poznali się w Sochaczewie i to tam zaczęli pierwsze próby. Od kilku lat pną się po szczeblach kariery. Nie tylko zdobywają oddanych fanów, ale występują też na największych arenach koncertowych i festiwalach w Polsce, gdzie porywają tłumy. Mają też na koncie ciekawe współpracę – np. z White’em 2115, z którym nagrali wspólny kawałek Johnny Knoxville.

Szminka wybrzmiała mocno

Po takich przebojach, jak: Włosy i Nienormalni, Felivers proponuje nowy singiel. Szczęśliwcy mogli już posłuchać na żywo premierowego materiału podczas wrześniowej imprezy Roztańczony PGE Narodowy, gdzie Szminka zagrana dla kilkudziesięciu tysięcy osób wybrzmiała wyjątkowo mocno:

Nowy singiel kolejny przykład na to, że Felivers nie boją się mieszać gatunków. W ich kawałkach można usłyszeć połączenie pop-punk’u, pop-rock’a oraz rapu. Naturalnym sposobem wrzucają gitarowe brzmienia do mainstreamu. Szminka rozpoczyna się mocnym riffem, potem łączy się ze zdecydowanymi wokalami, żywym brzmieniem całego bandu, a na koniec wypełnia przestrzeń rock’n’rollową solówką. Posłuchajcie koniecznie Szminki poniżej:

Zespół z Sochaczewa proponuje nowy utwór i zapowiada, że Szminka niedługo będzie na ustach wszystkich. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Wiara w sukces Felivers […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →