Facebook zasypie nas kolorowymi postami

Obserwuj nas na instagramie:

Zmiany w najbardziej popularnym medium społecznościowym nadchodzą falami. Ta najbliższa zaleje nas kolorami.

Niedawno w krótkich postach zwiększyła się wielkość czcionki. Zmieniły się także ikonki grup i szyfrowanie wiadomości w Messengerze. Te zmiany nie wpływały raczej na to, jak postrzegamy fejsa. Kolorowe posty mogą jednak powodować niezły oczopląs. To kolejna minirewolucja, których ostatnio Facebook wprowadził całkiem sporo.

kolorowe posty

Z nowego ficzeru korzystać będą mogli wyłącznie użytkownicy Androida. W nowej wersji appki na tę platformę opcja kolorowego tła powinna pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni. Fani Apple i korzystający z fejsa na komputerze, będą mogli zobaczyć efekty, ale sami nie będą ich mogli jeszcze tworzyć. Początkowo do wyboru będzie 8 rodzajów tła. Zmiana ma większe znaczenie – wszystko po to, aby odróżniać posty prywatne, od tych komercyjnych.

Zmiany w najbardziej popularnym medium społecznościowym nadchodzą falami. Ta najbliższa zaleje nas kolorami. Niedawno w krótkich postach zwiększyła się wielkość czcionki. Zmieniły się także ikonki grup i szyfrowanie wiadomości w Messengerze. Te zmiany nie wpływały raczej na to, jak postrzegamy fejsa. Kolorowe posty mogą jednak powodować niezły oczopląs. To kolejna minirewolucja, których ostatnio Facebook wprowadził […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →