FaceApp – nowa moda w Internecie. Sprawdź, jak będziesz wyglądać za 50 lat

Obserwuj nas na instagramie:

W mediach społecznościowych pojawił się nowy trend. Ludzie masowo wrzucają swoje zdjęcia, na których są postarzeni o kilkadziesiąt lat. Wszystko dzięki aplikacji FaceApp. Nowa moda nie ominęła również gwiazd.

FaceApp – jak działa ta aplikacja?

FaceApp to rosyjska aplikacja, która powstała w 2017 roku. Nie jest żadną nowością, ale w ostatnich dniach obserwujemy znaczący wzrost jej popularności. Wszystko dzięki nowej funkcji. Jak działa?

Przerobienie zdjęcia za pomocą tej apki jest proste. Po wgraniu zdjęcia mamy do wyboru różne filtry. Możemy na przykład dorobić sobie uśmiech, zmienić kolor włosów, czy zobaczyć jak wyglądalibyśmy z grzywką lub brodą.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, darmowa wersja obejmuje tylko kilka opcji. Żeby korzystać ze wszystkich funkcji i filtrów trzeba zapłacić – 17,99 PLN za miesiąc, lub 89,99 PLN za roczną subskrypcję. Aplikacja jest dostępna zarówno na telefony z iOSem jaki i z Androidem.

Jednak funkcja, która podbija Internet w ostatnim czasie jest całkowicie darmowa. Chodzi o zmianę wieku. Za pomocą tego filtra możecie sprawdzić, jak będziecie wyglądać za kilkadziesiąt lat.

faceapp postarzenie o kilkadziesiąt lat

FaceApp i polscy raperzy

Nowa moda nie ominęła także Polski. Swoje przerobione zdjęcia wrzuca coraz więcej znanych osób, w tym raperzy. Zobaczcie FaceApp challenge w wykonaniu kilku przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej – Sokoła, Palucha i Słonia.

Sokół

View this post on Instagram

■LD S■K■L

A post shared by W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol) on

Paluch

View this post on Instagram

Ale kacyk dzisiaj męczy ??‍♂️

A post shared by Biuro Ochrony Rapu (@paluchofficial) on

Słoń

Oczywiście, jak w przypadku wszystkich aplikacji, które uzyskują dostęp do naszych zdjęć czy profilu na Facebooku, warto podchodzić do tego, z ostrożnością ;)

W mediach społecznościowych pojawił się nowy trend. Ludzie masowo wrzucają swoje zdjęcia, na których są postarzeni o kilkadziesiąt lat. Wszystko dzięki aplikacji FaceApp. Nowa moda nie ominęła również gwiazd. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →