Emma Watson odkrywa mroczną stronę social mediów

Obserwuj nas na instagramie:

28 kwietnia do kin zawita The Circle – film, który mimo swoich fantastyczno-naukowych zapędów, wcale nie odbiega tak bardzo o realnego świata.

The Circle będzie ekranizacją powieści z 2013 roku o tym samym tytule. Napisał ją David Eggers i opowiada o wielkiej korporacji internetowej, w której zaczyna swoją pracę młoda i ambitna dziewczyna. Wszystko, co ją otacza, można opisać samymi superlatywami.

Firma chce naprawiać świat i rozwiązywać problemy ludzi. Dzięki nowym wynalazkom zbierają też coraz więcej informacji. Im więcej, tym lepiej.

Coś Wam to przypomina?

Reżyserem The Circle został James Ponsoldt, który odpowiadał za nagrywanie odcinków serialu Shameless i Parenthood oraz filmów, m.in. The End of the Tour i The Spectacular Now. W obsadzie znaleźli się Tom Hanks, Emma Watson, znany ze Star Wars John Boyega i Karen Gillia z The Big Short.

Emma Watson

28 kwietnia do kin zawita The Circle – film, który mimo swoich fantastyczno-naukowych zapędów, wcale nie odbiega tak bardzo o realnego świata. The Circle będzie ekranizacją powieści z 2013 roku o tym samym tytule. Napisał ją David Eggers i opowiada o wielkiej korporacji internetowej, w której zaczyna swoją pracę młoda i ambitna dziewczyna. Wszystko, co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →