Elon Musk został raperem. Sprawdź, jak miliarder brzmi w autotune


01 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie – Elon Musk – opublikował singiel, w którym rapuje… o gorylu.

Miliarder i wizjoner Elon Musk jest założycielem takich firm jak Pay Pal, Tesla czy Space X. W ubiegłym roku zaczęło być o nim głośno za sprawą wysłania w kosmos jednego z pierwszych aut marki Tesla. W przyszłości Musk planuje wysłać człowieka na podbój Marsa.

W weekend na Soundcloudzie pojawił się utwór RIP Harambe, w którym Musk rapuje o zastrzelonym w 2016 roku gorylu z zoo w Cincinnati. Harambe został zabity po tym, jak chwycił dziecko, które przedostało się na wybieg. Goryl stał się wtedy bohaterem wielu memów.

Elon Musk w swoim utworze podkreśla, że ludzkość tęskni za Harambe i wspomina go podczas picia i palenia. Wielokrotnie powtarza też „Harambe, kochamy cię”. Piosenka nagrana jest na bardzo popularnym w dzisiejszych czasach, autotune’ie.

Jesteśmy ciekawi, czym jeszcze Elon Musk może nas zaskoczyć.

Jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie – Elon Musk – opublikował singiel, w którym rapuje… o gorylu. Miliarder i wizjoner Elon Musk jest założycielem takich firm jak Pay Pal, Tesla czy Space X. W ubiegłym roku zaczęło być o nim głośno za sprawą wysłania w kosmos jednego z pierwszych aut marki Tesla. W przyszłości Musk […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →