fot. materiały prasowe

Dziwna Wiosna powraca z trasą koncertową „KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR”


17 września 2022

Podziel się newsem:

Dziwna Wiosna jesienną część roku spędzi na trasie koncertowej. Przygotujcie się na nadchodzący KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR.

Wiosna nadejdzie kosztem jesieni

Dziwna Wiosna nie ma zamiaru spędzić nadchodzącej jesieni pod kołdrą z herbatą w ręku. Jeden z najcharakterniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej wyrusza bowiem w trasę koncertową KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR, która rozgrzeje Polskę do czerwoności!

Przeczytaj także: Dziwna Wiosna W Trzech Strzałach – „Świat nie chce przestać się walić” [wywiad]

Dziwna Wiosna powraca z trasą koncertową „KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR”
fot. Bartosz Maciejewski

Supportująca latem zespół Kings Of Leon, a także podbijająca między innymi sceny Olsztyn Green Festivalu i Pol’And’Rocka formacja w końcu powraca na własną, solową ścieżkę. Tym razem po to, by zaprezentować na niej materiał z debiutanckiej (nominowanej do Fryderyka) płyty niekiedy przeplatanej nowym materiałem będącym zwiastunem, hmm, no właśnie – czego? Musicie odkryć to sami, bowiem z biegiem trasy zespół na pewno będzie zdradzał coraz to więcej szczegółów!

Dziwna Wiosna – KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR – daty:

Jesienna trasa zespołu rozpocznie się w legendarnej już Hipisówce, by z biegiem jej trwania odwiedzić między innymi: Warszawę, Kraków, Gdańsk, a także zamykający trasę Lublin. Gdzie i kiedy zawita zespół? Zobaczcie sami.

  • 24.09 Hipisówka Dołżyca 
  • 09.10 klub Stodoła Warszawa 
  • 19.10 Stary Klasztor Wrocław / sala Witrażowa 
  • 20.10 Klub Zaścianek Kraków 
  • 21.10 Great September Łódź / scena Agora Muzyka 
  • 27.10 Drizzly Grizzly Gdańsk 
  • 04.11 Dom Kultury Lublin 
Dziwna Wiosna powraca z trasą koncertową „KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR”
fot. materiały prasowe

Żebyście potem za 20 lat nie mówili, że was tam nie było

– czytamy w zapowiedzi trasy.

Pierwsza ogólnopolska trasa zespołu z pewnością pozwoli wam zanurzyć się w brzmieniach utworów: Sen, Stracone i Miłość bez końca. Została ona również objęta patronatem dzięki uprzejmości Antyradio.

Kup bilety na Dziwną Wiosnę 24 września w Hipisówce

Jeśli chcielibyście posłuchać zespołu Dziwna Wiosna na żywo, z okazji nadchodzącej trasy, to bilety na koncert w Hipisówce możecie złapać już teraz na stronie Biletomat.pl.

Dziwna Wiosna jesienną część roku spędzi na trasie koncertowej. Przygotujcie się na nadchodzący KILKA OSÓB PRZYSZŁO TOUR. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Kup bilety na Dziwną Wiosnę 24 września w Hipisówce

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →