Florence Welch nagrała utwór z Diplo i Skrillexem


29 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Jack Ü, czyli Diplo i Skrillex, zaprezentowali “Constellations” z Florence w swoim secie na Reading Festival.

Przed odtworzeniem nowej piosenki Diplo zwrócił się do publiczności, mówiąc: “Nigdy jeszcze nie graliśmy tego utworu. To zupełnie nowe nagranie: Jack Ü i Florence And The Machine!”. Nagranie “Constellations” z koncertu (w słabej jakości) trafiło do mediów społecznościowych.

O wspólnym nagraniu trio Florence, Diplo i Skrillex po raz pierwszy usłyszeliśmy kilka miesięcy temu, gdy na Snapchacie pojawił się filmik z Diplo słuchającym “Constellations”.

Kilka dni temu Florence And The Machine wydali nową piosenkę “Wish You Were Here”, która jest częścią ścieżki dźwiękowej do nadchodzącego filmu Tima Burtona Osobliwy dom Pani Peregrine. Przy okazji Florence zdradziła się jako fanka Tima Burtona, mówiąc, że z reżyserem łączy ją “bardzo podobna wrażliwość”.

Sprawdź także:
Jedyny występ na MTV VMAs, który musisz obejrzeć

Jack Ü, czyli Diplo i Skrillex, zaprezentowali “Constellations” z Florence w swoim secie na Reading Festival. Przed odtworzeniem nowej piosenki Diplo zwrócił się do publiczności, mówiąc: “Nigdy jeszcze nie graliśmy tego utworu. To zupełnie nowe nagranie: Jack Ü i Florence And The Machine!”. Nagranie “Constellations” z koncertu (w słabej jakości) trafiło do mediów społecznościowych. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →