Dwa Sławy wracają! Duet wkrótce zagra w Poznaniu i Szczecinie


20 września 2020

Podziel się newsem:

Dwa Sławy z powrotem są w grze. Po przymusowej przerwie raperzy wracają na trasę i już tej jesieni wystąpią w Poznaniu i Szczecinie. Nie chcecie tego przegapić – a my mamy dla Was bilety!

Dwa Sławy – dwa razy na pętli to mało

Rado i Astek to ziomki za pan brat będące z kulturą hip-hopu i dobrze obeznane w rapowym towarzystwie. Jako Dwa Sławy wydali pięć legalnych albumów i znakomicie sobie radzą na polskiej scenie. Z łatwością znaleźli sobie miejsce, swobodnie hulają na streamingach, a ich nawijka przysporzyła im grono zwolenników. Panowie robią, co chcą, a zawiązany przez nich duet to jedna z wizytówek polskiego rapu. Niecodzienne porównania, celnie wymierzona groteska, śliskie, bujające bity – oto recepta na sukces Rado i Astka.

Dwa Sławy
fot. Mixone

Dwa Sławy – co z tym pokoleniem?

Najnowsza płyta duetu, zatytułowana Pokolenie X2 na głośnikach śmiga od końca stycznia, jednak nie doczekała się jeszcze pełnej, koncertowej eksploatacji. Część występów musiała zostać przeniesiona, jednak nic straconego! Dwa Sławy nadrobią ten czas z nawiązką. Na nadchodzących koncertach panowie dalej będą promować swój ostatni album – swoją drogą, album solidny, z gościnnym udziałem takich gwiazd jak Białas, Gedz, czy Słoń. Bitami popisała się cała gama producentów, to rozstrzał od trapowych uderzeń aż po spokojne, senne numery. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić, jak Pokolenie X2 brzmi na żywo – koniecznie się o tym przekonajcie!

Dwa Sławy – Pokolenie X2 (prod. 808bros)

Dwa Sławy znowu na scenie

Nadchodzące koncerty będą znakomitą okazją, żeby sprawdzić, czy Rado i Astek pozostali w formie. Dwa Sławy mają już wyrobioną markę, lecz to koncerty są filtrami popularności. Te nadchodzące, w Poznaniu i Szczecinie zapowiadają się na jesienne sztosy, więc warto na własną rękę sprawdzić, co jest grane. Dwa Sławy z pewnością Was nie zawiodą – to sprawdzona firma, marka sama w sobie.

Dwa Sławy – koncerty, bilety

Już wkrótce Dwa Sławy wystąpią w Poznaniu oraz Szczecinie, promując swoje najnowsze wydawnictwo Pokolenie X2. Koncerty będą odbywać się zgodnie z panującym reżimem sanitarnym. Bilety na wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl

Dwa Sławy – 24 października, Próżność, Poznań

Dwa Sławy – 21 listopada, Szczecin, Kosmos

zdjęcie główne: fot. Mixone

Dwa Sławy z powrotem są w grze. Po przymusowej przerwie raperzy wracają na trasę i już tej jesieni wystąpią w Poznaniu i Szczecinie. Nie chcecie tego przegapić – a my mamy dla Was bilety! Dwa Sławy – dwa razy na pętli to mało Rado i Astek to ziomki za pan brat będące z kulturą hip-hopu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Dwa Sławy - Poznań, Szczecin

Biletomat.pl
45-55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →