Instagram Dioxa, fot. Ewelina Łęczyńska

Diox powraca z nową muzyką. Jest preorder płyty


18 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Diox wraca na scenę. W sieci ukazał się pierwszy singiel promujący płytę Wyższa wrażliwość. Wystartowała również przedsprzedaż albumu.

To Cud! Diox wraca na scenę

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Dioxa. Nad Cudem, oprócz gospodarza, pracował również Michael Helmbrecht. Wraz z premierą utworu ruszyła także przedsprzedaż pierwszego od siedmiu lat albumu rapera.

Diox – Cud

Mimo że Diox nie podał jeszcze daty premiery, w sklepie dr-joint.pl dostępny jest album Wyższa wrażliwość w kilku wariantach. Podstawowa z nich, oprócz płyty, zawierać będzie receptę na zakupy w sklepie oraz wlepki. Wersja deluxe zawierać będzie dodatkowe pięć utworów, dwa pre-rollsy CBD, zapalniczkę, wlepki i receptę. W sprzedaży pojawiły się także zestawy z merchem sklepu oraz wyrobami konopnymi. Krążek ukaże się na rynku pod szyldem Marathonu.

Zobacz: Diox skończył nagrywać płytę, ale nie wie, czy powinien ją wydać

“Płyta jest pełna wrażliwości i uczuć, czyli tego, czego nie ma dzisiaj za bardzo w rapie, a w jakiś sposób zawsze mnie charakteryzowało” – zapowiada szczerze artysta. “To nie jest zjawisko muzyczne – to jest zjawisko muzyczno-emocjonalne. Jest to serce i 100% hip-hopu, którego brakowało. Każdy, kto szanował dotychczasowy klimat Dioxa/HIFI Bandy, odnajdzie na tej płycie brakujący kawałek duszy, którą straciła muzyka”

– czytamy w opisie albumu.

Wraz ze startem promocji raper ujawnił od razu okładkę płyty i tracklistę. Na podstawowej wersji Wyższej wrażliwości znajdziemy czternaście piosenek. Z informacji podanych w sklepie wynika, że na krążku nie pojawią się żadni goście.

Diox – Wyższa wrażliwość deluxe – tracklista i okładka

 1. 777
 2. Sala samobójców
 3. Talizman
 4. Nigdy nie byłem bandytą
 5. Która godzina
 6. Stare fotografie
 7. Toksyczna miłość
 8. Toast
 9. Życie to sztuka
 10. Wczoraj byłaś piękna
 11. Skazani na Polskę
 12. Serce
 13. Costabrava
 14. Cud
 15. Dom
 16. Lepsze Jutro
 17. Reinkarnacja
 18. Koniec jest blisko
 19. Czarna melancholia
diox wyższa wrażliwość
okładka albumu Wyższa wrażliwość, Marathon 2022

Diox wraca na scenę. W sieci ukazał się pierwszy singiel promujący płytę Wyższa wrażliwość. Wystartowała również przedsprzedaż albumu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins To Cud! Diox wraca na scenę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →