Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę! “Nadejdą słodkości i tańce.”


08 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

“Pomyślałem, że już czas coś pograć” – zaanonsował na Facebooku Dawid Podsiadło obiecując, że jeszcze w 2018 roku usłyszymy jego nowe kawałki. :)

Dłuuugo na to czekaliśmy. No, ale lepiej późno, niż później. ;) W Dzień Kobiet Dawid Podsiadło zrobił prezent swoim fankom i… zapowiedział nowy album, który zapowiada się bardzo obiecująco. Jego nowa płyta ma bowiem być… pełna słodyczy i tanecznych rytmów. So sweet! :)

Nasz uroczy glob przechodzi teraz wiele, wiele zmian. Gdzieś widać światło, nadzieję, że ograniczanie możliwości ze względu na płeć będzie co raz rzadsze a w końcu nie będzie miało miejsca w ogóle. Nie jest to światło, które jakoś spektakularnie razi, ale to powód do radości, że je w ogóle widać, i że zmierzamy w jego stronę. Ja z kolei swoją twórczością postaram się tą naszą podróż uprzyjemniać. Na nowym albumie nadejdą słodkości i tańce. A przedsmak tego zobaczycie na Opku! 2018, here I come!

 

Dawid Podsiadło nowy materiał obiecał zagrać na Open’er Festival 2018, na którym wystąpi 7 lipca – tym razem na dużej scenie!

“Pomyślałem, że już czas coś pograć” – zaanonsował na Facebooku Dawid Podsiadło obiecując, że jeszcze w 2018 roku usłyszymy jego nowe kawałki. :) Dłuuugo na to czekaliśmy. No, ale lepiej późno, niż później. ;) W Dzień Kobiet Dawid Podsiadło zrobił prezent swoim fankom i… zapowiedział nowy album, który zapowiada się bardzo obiecująco. Jego nowa płyta ma […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →