Dawid Podsiadło sprzedaje swój Małomiasteczkowy Kiosk!


09 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Zielona budka trafiła na aukcję WOŚP!

Dawid Podsiadło pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na kilka dni przed 27. finałem wokalista przekazał na aukcję swój zielony kiosk, w którym przed Pałacem Kultury i Nauki sprzedawał warszawiakom najnowszą płytę.

To jest Małomiasteczkowy Kiosk. Mogliście mnie widzieć w nim jak sprzedawałem draże Korsarze pod Pałacem Kultury i Nauki oraz na Małomiasteczkowej Trasie.  Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam.

Tak Dawid Podsiadło zaprasza do udziału w licytacji. Aktualnie cena kiosku osiągnęła 2000 zł, ale do końca aukcji zostały jeszcze ponad 3 tygodnie (do 31 stycznia), więc mamy nadzieję, że Małomiasteczkowy Kiosk zostanie sprzedany za godną cenę. ;)

Zielona budka trafiła na aukcję WOŚP! Dawid Podsiadło pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na kilka dni przed 27. finałem wokalista przekazał na aukcję swój zielony kiosk, w którym przed Pałacem Kultury i Nauki sprzedawał warszawiakom najnowszą płytę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →