7 koncertów na dachu busa w 7 miastach. Zobaczcie wideo z koncertów Dawida Podsiadło


18 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

7 wyjątkowych koncertów na dachu Red Bull Tour Bus w 7 miastach, w zaledwie 3 tygodnie. Dawid Podsiadło wraz z zespołem udowodnili, że są w rewelacyjnej koncertowej formie. Sami zobaczcie.

Red Bull Tour Bus gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, czy Sokół. W tym roku na jego dachu wystąpił Dawid Podsiadło, a o tym, jakie miasta znalazły się na trasie Red Bull Tour Bus zadecydowali internauci podczas głosowania.

Dawid Podsiadło performs during the Red Bull Tour Bus in Rzeszów, Poland on June 8, 2016 // Piotr Pytel / Red Bull Content Pool // P-20160615-00514 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Miastami, które zdobyły największą liczbę głosów, i które tym samym odwiedził Red Bull Tour Bus były: Płock, Częstochowa, Łódź, Rzeszów, Gliwice, Bydgoszcz i Olsztyn. W tych miejscach Dawid zagrał wyjątkowe koncerty, które zgromadziły liczną publiczność.

“Podobało mi się dosłownie wszystko: miejsca, ludzie, atmosfera – aura nam sprzyjała. To była naprawdę wielka przygoda. Dla mnie dodatkowo było to wyjątkowe i sentymentalne wydarzenie, ponieważ 4 lata temu występowałem na tym samym autobusie z zespołem Curly Heads” – podsumował trasę Dawid.

Jesienią Dawid Podsiadło ruszy w kolejną trasę – tym razem dla kontrastu nie w busie, a na wielkich salach koncertowych.

Sprawdź także:
Dawid Podsiadło ogłasza jesienną trasę koncertową… po włosku

7 wyjątkowych koncertów na dachu Red Bull Tour Bus w 7 miastach, w zaledwie 3 tygodnie. Dawid Podsiadło wraz z zespołem udowodnili, że są w rewelacyjnej koncertowej formie. Sami zobaczcie. Red Bull Tour Bus gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak: Brodka, Pezet, czy Sokół. W tym roku na jego dachu wystąpił Dawid Podsiadło, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →