Dawid Podsiadło i Bitamina „weselą się” klipem w klimacie filmów Kusturicy.


27 czerwca 2018

Podziel się newsem:

Żeby nie było, że NIKT Wam nie powiedział. ;)

„Nikt” to utwór promujący czwartą część kompilacji „Heartbreaks & Promises”, która ukazała się 20 kwietnia 2018 roku nakładem Flirtini Records (Asfalt Records). Wokalnie udzielają się w nim Vito z Bitaminy oraz Dawid Podsiadło. Panowie razem napisali też słowa piosenki.

Dopełnieniem utworu jest świetny klip wyreżyserowany przez Filipa Bartczaka, który swoim klimatem – z rubasznym puzonem w tle, historią miłości na zabój oraz lokalnym, folkowym kolorytem – przypomina nam filmy Emira Kusturicy. :)

Płytę Heartbreaks & Promises vol. 4 kupicie klikając TUTAJ. A chłopaków z Bitaminy będzie można usłyszeć na żywo już niedługo podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka – zespół zagra w Katowicach 29 czerwca.

Żeby nie było, że NIKT Wam nie powiedział. ;) „Nikt” to utwór promujący czwartą część kompilacji „Heartbreaks & Promises”, która ukazała się 20 kwietnia 2018 roku nakładem Flirtini Records (Asfalt Records). Wokalnie udzielają się w nim Vito z Bitaminy oraz Dawid Podsiadło. Panowie razem napisali też słowa piosenki. Dopełnieniem utworu jest świetny klip wyreżyserowany przez Filipa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →