materiały prasowe

Dawid Kwiatkowski zagra koncerty ze swoim nowym albumem w 2022 roku


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Dawid Kwiatkowski w 2022 roku ruszy w trasę koncertową ze swoim nowym albumem – Dawid Kwiatkowski. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Dawid Kwiatkowski i jego muzyczne show

Jest album, to będą i koncerty! Dawid Kwiatkowski zaprasza na wyjątkową trasę koncertową, w którą wyruszy już na początku przyszłego roku. Trasa promująca szósty album wokalisty, zatytułowany po prostu Dawid Kwiatkowski, obejmie dziesięć koncertów w największych miastach w Polsce i wszystko wskazuje na to, że nie będą to tylko zwykłe koncerty, a pełnoprawne show muzyczne.

Zobacz również: Dawid Kwiatkowski zamknięty w klatce własnych schematów – recenzja albumu

Dawid Kwiatkowski Tour koncerty 2022
fot. Dagmara Szewczuk

To będzie dla mnie niesamowity czas. Chcę, by show, które stworzę złapało każdego za serce i pozwoliło dać upust swoim emocjom, ale również sprawić, bym sam tego wieczoru mógł pozwolić sobie na stu procentową szczerość wobec swoich odbiorców. Nie mogę się doczekać

– komentuje sam Dawid.

Artysta nie ukrywa, że przygotowanie wydarzeń z jego nadchodzącej trasy koncertowej zajęło mu kilka miesięcy. Wszystko po to, aby pokryty złotem album Dawid Kwiatkowski wybrzmiał w jak najlepszym anturażu, czego przedsmak mogli odczuć uczestnicy jedynego koncertu promującego nowe wydawnictwo wokalisty, który odbył się kilka tygodni temu w warszawskiej Pradze Centrum.

Dawid Kwiatkowski Tour koncerty 2022
fot. Dagmara Szewczuk

Dawid Kwiatkowski – koncerty w 2022 roku

Wygląda imponująco? Nie przegapcie zatem tych muzycznych wrażeń, których już za chwilę będziecie mogli doświadczyć na żywo! Sprawdźcie, gdzie Dawid Kwiatkowski zagra w ramach wyczekiwanej zarówno przez fanów jak i przez niego samego nadchodzącej trasy koncertowej!

Dawid Kwiatkowski Tour koncerty 2022
Dawid Kwiatkowski – koncerty 2022

Więcej informacji o tych koncertach znajdziecie na stronie www.dawidkwiatkowskitour.pl

Dawid Kwiatkowski w 2022 roku ruszy w trasę koncertową ze swoim nowym albumem – Dawid Kwiatkowski. Sprawdźcie, gdzie zagra! Dawid Kwiatkowski i jego muzyczne show Jest album, to będą i koncerty! Dawid Kwiatkowski zaprasza na wyjątkową trasę koncertową, w którą wyruszy już na początku przyszłego roku. Trasa promująca szósty album wokalisty, zatytułowany po prostu Dawid […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →