kadr ze zwiastuna „Violent Night”

David Harbour jako Święty Mikołaj? „Violent Night” pokaże, dlaczego warto być grzecznym


06 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

David Harbour wystąpił jako Święty Mikołaj w filmie świątecznym. Violent Night nie jest jednak produkcją dla całej rodziny.

Violent Night z pierwszym zwiastunem

Wczoraj zadebiutował oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji Universal Pictures i 87North. Violent Night to krwawa komedia twórców Johna Wicka, Bullet Train czy Deadpoola 2. Film opowie historię Świętego Mikołaja, w którego wcielił się David Harbour znany m.in. ze Stranger Things, który oprócz wręczenia prezentów, będzie musiał uratować również pewną rodzinę.

Zobacz: David Harbour (Hopper) wspomina rockowe ballady lat dziewięćdziesiątych, które uratowałyby go przed Vecną

Gdy grupa najemników włamuje się w Wigilię do posiadłości bogatej rodziny, biorąc wszystkich obecnych za zakładników, nie była przygotowana na niespodziewanego bojownika

– czytamy w opisie filmu.

Violent Night – oficjalny zwiastun

Film trafi do kin 2 grudnia. Będzie to jedyna możliwość obejrzenia Harboura w tym wydaniu przez najbliższy czas. Reżyserem filmu jest Tommy Wirkola, natomiast autorami scenariusza są Josh Miller oraz Pat Casey. Oprócz gwiazdora Stranger Things na ekranie zobaczymy również Cama Gigandeta, Johna Leguizamo, Alexa Hassella, Edi Patterson, Beverly D’Angelo oraz Alexis Louder.

Jakie są dalsze aktorskie plany Harboura?

Jednym z głównych projektów, w którym na pewno zobaczymy Davida Harboura, będzie finałowy sezon Stranger Things, o którym na razie nie wiadomo zbyt wiele. Oprócz udziału w hicie Netflixa filmowy Hellboy szykuje się również do innych kasowych tytułów.

W połowie września potwierdzono, że aktor wystąpi w filmowej adaptacji serii Gran Turismo. Dzieło ma trafić do kin 11 sierpnia przyszłego roku, a Harbour ma wcielić się w mentora głównego bohatera. Aktor pojawi się również w kolejnej produkcji Marvel Cinematic UniverseThunderbolts. Premierę zaplanowano na 26 lipca 2024. Będzie to jednocześnie koniec piątej fazy MCU.

david harbour thunderbolts
materiały prasowe, fot. Marvel Studios

David Harbour wystąpił jako Święty Mikołaj w filmie świątecznym. Violent Night nie jest jednak produkcją dla całej rodziny. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Violent Night z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →