kadr z teledysku do utworu „Paranoia”

Daria rozpocznie jesień w klubie Hulakula


10 września 2022

Podziel się newsem:

Zapisujcie sobie w kalendarzach datę 24 września, bo właśnie wtedy Daria rozpocznie jesień w warszawskiej Hulakuli. A my mamy bilety na to wydarzenie.

Daria przejmuje eter

Daria sukcesywnie okupuje polskie stacje radiowe i ani myśli z nich znikać. Artystka mająca w swojej dyskografii jak dotąd ledwie trzy single może pochwalić się już złotą płytą za Love Blind, a także platyną za utwór Paranoia, który jest jednym z najczęściej granych kawałków w polskich rozgłośniach radiowych. Nie jest to kwestią żadnego przypadku, bo Daria nie dość, że pobierała muzyczne wykształcenie w Wielkiej Brytanii, to brała również udział w The Voice of Poland, gdzie zdobyła rozpoznawalność. Programu co prawda nie wygrała, ale był on niewątpliwie trampoliną do popularności. Artystka była również jedną z kandydatek do reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizja 2022.

Daria – Paranoia

Każdy szczęściu dopomoże, każdy bilet kupić może

Bilety na koncert Darii w warszawskiej Hulakuli możecie zdobyć w serwisie Biletomat.pl. Artystka wystąpi tam już 24 września! Łapcie wejściówki, dopóki jeszcze są!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Zapisujcie sobie w kalendarzach datę 24 września, bo właśnie wtedy Daria rozpocznie jesień w warszawskiej Hulakuli. A my mamy bilety na to wydarzenie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

DARIA | Warszawa, Hulakula | 24 września 2022 roku

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →