kadr z teledysku do utworu „Paranoia”

Daria rozpocznie jesień w klubie Hulakula


10 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zapisujcie sobie w kalendarzach datę 24 września, bo właśnie wtedy Daria rozpocznie jesień w warszawskiej Hulakuli. A my mamy bilety na to wydarzenie.

Daria przejmuje eter

Daria sukcesywnie okupuje polskie stacje radiowe i ani myśli z nich znikać. Artystka mająca w swojej dyskografii jak dotąd ledwie trzy single może pochwalić się już złotą płytą za Love Blind, a także platyną za utwór Paranoia, który jest jednym z najczęściej granych kawałków w polskich rozgłośniach radiowych. Nie jest to kwestią żadnego przypadku, bo Daria nie dość, że pobierała muzyczne wykształcenie w Wielkiej Brytanii, to brała również udział w The Voice of Poland, gdzie zdobyła rozpoznawalność. Programu co prawda nie wygrała, ale był on niewątpliwie trampoliną do popularności. Artystka była również jedną z kandydatek do reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizja 2022.

Daria – Paranoia

Każdy szczęściu dopomoże, każdy bilet kupić może

Bilety na koncert Darii w warszawskiej Hulakuli możecie zdobyć w serwisie Biletomat.pl. Artystka wystąpi tam już 24 września! Łapcie wejściówki, dopóki jeszcze są!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Zapisujcie sobie w kalendarzach datę 24 września, bo właśnie wtedy Daria rozpocznie jesień w warszawskiej Hulakuli. A my mamy bilety na to wydarzenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Daria […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →