Conor McGregor podczas walki, fot YouTube

Conor McGregor zostaje aktorem. Zawodnik UFC zagra w remake’u filmu z lat 80.


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Conor McGregor zamienia oktagon na plan filmowy. Irlandczyk wystąpi w remake’u filmu z lat osiemdziesiątych, w którym główną rolę zagra Jake Gyllenhaal.

Conor McGregor wystąpi w produkcji Amazona

Wczoraj Internet obiegła wieść, która niejednego fana sportów walki mogła zaskoczyć. Conor McGregor, który dochodzi do siebie po ostatniej walce z Dustinem Poirierem, chwilowo opuszcza oktagon na rzecz kariery w Hollywood. Irlandczyk zagra w remake’u filmu Wykidajło z 1989 roku, w którym główną rolę zagrał wówczas Patrick Swayze. Produkcja ukaże się w serwisie Amazon Prime Video.

Zobacz: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy mógł nie powstać. Amazon miał wiele innych pomysłów

McGregor wystąpi u boku Jake’a Gyllenhaala, znanego m.in. z roli Mysterio w Spider-Man: Daleko od domu, który odegra główną rolę. Za scenariusz Road House odpowiedzialni są Charles Mondry oraz Anthony Bagarozzio. Reżyserii filmu podjął się Doug Liman. Na razie nie wiadomo, jaką rolę odegra The Notorious.

Road House opowie historię byłego zawodnika UFC, który podejmuje pracę bramkarza w jednym z klubów we Florida Keys, jednak wkrótce potem ma się przekonać, że nie wszystko jest takie, jakie mu się wydaje.

Conor McGregor nie rezygnuje ze sportu

Fani McGregora mogą być pewni, że Irlandczyk nie porzuca kariery sportowca. W rozmowie dla serwisu MMA Fighting Karen Kessler, która reprezentuje Conora, podkreśliła, że przygoda w Hollywood to jego poboczne zajęcie.

Conor McGregor jest bardzo podekscytowany możliwością rozszerzenia swojej kariery o Hollywood. Choć walka pozostaje jego głównym celem, to jest to początek kolejnego udanego przedsięwzięcia w imperium McGregora. Z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie kręcenia filmu.

Conor McGregor zamienia oktagon na plan filmowy. Irlandczyk wystąpi w remake’u filmu z lat osiemdziesiątych, w którym główną rolę zagra Jake Gyllenhaal. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Conor McGregor wystąpi w produkcji Amazona Wczoraj Internet obiegła […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →