Conan Gray w maju wystąpi w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Debiutujący amerykański wokalista Conan Gray, w ramach promocji swojej pierwszej płyty w maju wystąpi w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Kid Krow. Debiutancki album Conana Gray’a ukaże się w marcu

Conan Gray, nazywany „popowym księciem smutnych nastolatków w Internecie”, już niebawem wyda swój debiutancki album. Krążek Kid Krow ukaże się 20 marca, ale młody artysta już teraz uważany jest za jeden z najważniejszych popowych debiutów tego roku.

Mimo, że kariera 21-latka z Teksasu dopiero się zaczyna, jego utwory takie jak Maniac, Crush Culture czy Story mają miliony odtworzeń na Spotify i YouTube.

Conan Gray – Maniac

Jak mówi sam Conan, na albumie Kid Krow znajdzie się dużo historii o ludziach, których młody muzyk miał okazję poznać w trakcie ostatniego roku wypełnionego koncertami.

Jest w tym bardzo dużo mnie samego. Może nie jestem najbardziej cool człowiekiem na świecie, ale na płycie próbuję zaakceptować to, że jestem dziwny i nie potrzebuję udawać kogoś innego. W ten sposób chcę także namówić innych, by również zaakceptowali to, jacy są.

Conan Gray – Kid Krow – tracklista

Conan Gray - Kid Krow
Conan Gray – Kid Krow – okładka płyty
 1. Comfort Crowd
 2. Wish You Were Sober
 3. Maniac
 4. (Online-Love)
 5. Checkmate
 6. The Cut That Always Bleeds
 7. Fight or Flight
 8. Affluenza
 9. (Can We Be Friends?)
 10. Heather
 11. Little League
 12. The Story

Conan Gray po raz pierwszy w Polsce – data, miejsce, bilety

W ramach światowej trasy promującej debiutancki album, Conan Gray 9 maja zawita do Polski, by zagrać koncert w warszawskiej Progresji. Jako support wystąpi kanadyjska artystka bülow. Bilety trafią do sprzedaży już jutro, 14 lutego. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Conan Gray - Warszawa, Progresja | 09.05.2020

Biletomat.pl
od 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.