fot. NBC

„Community” powraca! Powstaje długometrażowy film


30 września 2022

Podziel się newsem:

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu Community. Stacja Peacock oficjalnie ogłosiła, że powstaje film długometrażowy, będący kontynuacją popularnego sitcomu.

Community – „sześć sezonów i film”

Sześć sezonów, na które złożyło się sto dziesięć odcinków. Community ma za sobą całkiem pokaźne liczby. Chociaż emitowany od 2009 do 2015 roku serial nie zdobył tak wielkiej popularności jak The Office czy Przyjaciele, to i tak dostarczył masę dobrego humoru, memów, niezapomniane postacie i zebrał w obsadzie bardzo ciekawe nazwiska. Plany na film były już od dobrych paru lat, ale dopiero teraz stacja Peacock ogłosiła, że produkcja powstanie. Fani Community z pewnością dobrze pamiętają cytat serialowego popkulturowego freaka Abeda Nadira, że idealną długością serialu telewizyjnego jest sześć sezonów oraz film. Cóż, słowa Nadira zaczynają się urzeczywistniać.

„Sześć sezonów i film” rozpoczęło swój żywot jako zuchwały cytat z Community i szybko zaangażowało największych fanów, którzy chcieli, aby się to spełniło. Jesteśmy absolutnie zaszczyceni, że blisko piętnaście lat później mamy okazję, aby dostarczyć fanom obiecany film. Nie możemy doczekać się, aby nawiązać ponowną współpracę z Danem Harmonem, Andrew Guestem, Joelem McHalem i Sony, by móc kontynuować Community dla Peacock

– komentuje Susan Rovner, szefowa ds. treści rozrywkowych NBCUniversal Television and Streaming.

Twórca serialu, Dan Harmon, został producentem wykonawczym filmu. Napisze także scenariusz. Nie wiadomo jeszcze, kto wyreżyseruje obraz. Potwierdzono także, że swoje role ponownie zagrają Joel McHale, Danny Pudi, Alisson Brie, Gillian Jacobs, Jim Rash i Ken Jeong. Nie wiadomo, czy w filmie pojawią się Donald Glover i Yvette Nicole Brown. Obraz ujrzy światło dzienne w przyszłym roku.

Powrót "Community" staje się coraz bardziej realny
materiały prasowe

Bardzo zgrane Community

Community opowiada historię Jeffa Wingera – prawnika, który skłamał odnośnie swojego dyplomu. Jeff zostaje zawieszony i musi ponownie przejść proces edukacji, aby zdobyć dyplom. Chcąc pójść na łatwiznę, Winger zapisuje się na Greendale Community College, która zdecydowanie nie grzeszy poziomem. Zauroczony studentką Brittą Jeff postanawia założyć fikcyjną grupę mającą wspólnie się uczyć. Winger z czasem coraz bardziej angażuje się w pełne imprez studenckie życie.

Sprawdź także: Gra o Tron wersja LEGO. Takiej bitwy o Winterfell nie widzieliście

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu Community. Stacja Peacock oficjalnie ogłosiła, że powstaje film długometrażowy, będący kontynuacją popularnego sitcomu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Community […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →