fot. materiały prasowe

Powrót „Community” staje się coraz bardziej realny


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Uwielbiany przez fanów na całym świecie sitcom Community może powrócić z pełnometrażowym filmem. Sprawdź szczegóły.

Kultowy sitcom

Community z pewnością zapisało się w historii telewizji jako jeden z najważniejszych sitcomów. Serial stworzony Dana Harmona (twórca Ricka i Morty’ego) doczekał się 6 sezonów i został nagrodzony nagrodą Emmy. W związku z kłótniami między producentami a Harmonem, co następnie przełożyło się na spadek jakości serialu, a co za tym poszło oglądalności, został on jednak zakończony wraz z 6 serią. Fani serii czuli jednak ogromny niedosyt, stąd powstał ruch 6 sezonów i film, nawiązujący do zdania wypowiedzianego w 2 sezonie przez postać graną przez Danny’ego Pudiego. Okazuje się, że zdanie będące żartem może naprawdę się ziścić.

Trailer pierwszego sezonu Community

Community powróci jako film? Jest na to szansa

W ostatnim odcinku podcastu WrapWomen’s UnWrapped Alison Brie, a więc aktorka wcielająca się w serialu w postać Annie, zdradziła, że prowadzone były wstępne rozmowy dotyczące powstania filmu kończącego historię Community:

Były prowadzone pewne rozmowy na ten temat. Powiedziałam to! Czy kiedykolwiek jednak rozmowy przekształcą się w rzeczywisty film? Bardzo bym chciała, żeby tak się stało i mam nadzieję, że tak się stanie. Sam fakt, że rzeczywiste, prawdziwe rozmowy mają miejsce, jest chyba największym postępem, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy w kierunku powstania filmu

– Alison Brie w podcaście WrapWomen’s UnWrapped (tłumaczenie własne).

W czerwcu tego roku w podobnym tonie wypowiedział się Joel McHale wcielający się w rolę Jeffa Wingera:

Powiedziałbym, że jest to bardziej prawdopodobne niż wcześniej, zdecydowanie, ale to jak budowanie lotniskowca. Idziesz i mówisz: „Zrobimy to, prawda? Tak, wszyscy są tutaj, mamy pieniądze. Teraz to coś rzeczywiście musi powstać”. To o wiele więcej niż tylko luźno rzucone „Hej, zróbmy teraz film”. Na powodzenie składa się wiele czynników. Tak więc jestem dużo bardziej optymistycznie nastawiony, niż byłem, ale zobaczymy. To z pewnością niewystarczająca informacja dla fanów serialu, ale zdecydowanie lepsza niż moja odpowiedź na to samo pytanie dwa lata temu.

– Joel McHale podczas ComicBook (tłumaczenie własne).

Uwielbiany przez fanów na całym świecie sitcom Community może powrócić z pełnometrażowym filmem. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kultowy sitcom Community z pewnością zapisało […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →