kadr ze zwiastuna filmu „Cocaine Bear”

Tego na Animal Planet nie zobaczymy. Jest zwiastun najdziwniejszego filmu przyszłego roku


01 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Pojawił się pierwszy zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Elizabeth Banks – Cocaine Bear. Thriller inspirowany jest prawdziwą historią.

Cocaine Bear – nietypowa historia inspirowana faktami

W filmie Cocaine Bear grupa lokalnych mieszkańców, turystów i przestępców z małego miasteczka w Kentucky musi stawić czoła ogromnemu niedźwiedziowi baribalowi, który rusza na rzeź po przypadkowym przyjęciu sporej ilości kokainy. Produkcja jest inspirowana prawdziwą historią z 1985 roku. Były amerykański żołnierz i agent DEA Andrew C. Thornton stał na czele gangu przemycającego narkotyki. 11 września 1985 roku, lecąc z Kolumbii przeładowanym samolotem, Thornton wyskoczył ze spadochronem, aby odzyskać paczki z narkotykami, które wcześniej wyrzucił niedaleko Blairsville w stanie Georgia z pilotowanej przez niego Cessny. W wyniku awarii spadochronu Thornton poniósł śmierć, uderzając z impetem o ziemię. Samolot rozbił się około stu kilometrów dalej.

Jak ma się do tego Cocaine Bear? Otóż trzy miesiące po śmierci Thorntona w Chattahoochee–Oconee National Forest na północy stanu Georgia odnaleziono zwłoki ogromnego baribala oraz czterdzieści plastikowych torebek z kokainą. Niedźwiedź zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków wyrzuconych z samolotu przez Thorntona. Zwłoki zwierzęcia są obecnie na wystawie w Lexington w stanie Kentucky. Baribal jest obecnie atrakcją oraz jednym z popkulturowych symboli stanu Kentucky.

Sprawdź także: Bambi ruszy na krwawe łowy. Powieść i klasyk Disneya zostaną zreinterpretowane

W filmie Cocaine Bear wystąpią Keri Russell, Margo Martindale, Alden Ehrenreich, O’Shea Jackson Jr., Jesse Tyler Ferguson, Kristofer Hivju, Kahyun Kim, Christian Convery, Brooklynn Prince, Scott Seiss oraz Ray Liotta. Jest to jedna z ostatniach ról aktora, który zmarł w maju. Liotta miał 67 lat. Obraz Elizabeth Banks trafi do kin 24 lutego 2023 roku.

Cocaine Bear – zwiastun

Pojawił się pierwszy zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Elizabeth Banks – Cocaine Bear. Thriller inspirowany jest prawdziwą historią. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Cocaine […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →