kadr ze zwiastuna filmu „The Mean One”

Te święta będą wyjątkowo krwawe. Jest już zwiastun horrorowej parodii Grincha


29 listopada 2022

Podziel się newsem:

W Internecie zadebiutował pierwszy zwiastun filmu The Mean One, który jest powykręcaną horrorową wersją historii Grincha. Szykują się ciekawe święta.

Grinch raz na zawsze chce zepsuć święta

The Mean One będzie horrorową parodią historii o jednym z najsłynniejszych, naczelnych hejterów świąt Bożego Narodzenia. Tytułowy bohater to oczywiście Grinch, który mieszka na górze wznoszącej się ponad miasteczkiem Newville. Zbliżają się kolejne święta. Do miasteczka przybywa Cindy, której rodzice dwadzieścia lat wcześniej zostali zamordowani przez Grincha. Kobieta ma nadzieję na ostatecznie pogodzenie się ze swoją przeszłością, jednak tytułowy The Mean One rusza na kolejne łowy. Cindy postanawia zakasać rękawy i ostatecznie rozprawić się ze stworem, który chce zniszczyć święta Bożego Narodzenia. W filmie reżyserowanym przez Stevena LaMorte występują Krystle Martin, Chase Mullins, John Bigham, Erik Baker, Flip Kobler, Amy Schumacher i David Howard Thornton. The Mean One trafi do wybranych amerykańskich kin 9 grudnia.

The Mean One – zwiastun

Zepsute święta to horror każdego dziecka

Grinch zadebiutował w 1957 roku jako rysunkowa postać z książki dla dzieci Grinch: Świąt nie będzie, której autorem jest Dr. Seuss. Na ekranie po raz pierwszy pojawił się w 1966 roku za sprawą telewizyjnego filmu animowanego o tym samym tytule. Głosu udzielił mu legendarny Boris Karloff, który w latach trzydziestych grał potwora doktora Frankensteina. Najsłynniejszą adaptacją jest jednak film Rona Howarda z 2000 roku, gdzie Grincha zagrał Jim Carrey. W produkcji wystąpiła również Taylor Momsen, która obecnie jest wokalistką rockowego zespołu The Pretty Reckless. Ostatnim filmem jest animowany Grinch z 2018 roku. Główny bohater przemówił głosem Benedicta Cumberbatcha, a w obrazie usłyszeliśmy także Rashidę Jones i Pharrella Williamsa.

The Mean One będzie jedną z wielu horrorowych reinterpretacji klasycznych filmów dla dzieci. W lutym 2023 roku do wybranych krwi trafi Kubuś Puchatek: Krew i miód. W przygotowaniu jest także nieco inna, nowa wersja Piotrusia Pana, a także slasherowy Bambi.

W Internecie zadebiutował pierwszy zwiastun filmu The Mean One, który jest powykręcaną horrorową wersją historii Grincha. Szykują się ciekawe święta. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →