Coals w Poznaniu zagrają ostatni koncert w tym roku


12 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Coals wydali w tym roku EPkę zatytułowaną Klan. W październiku wystąpią w Poznaniu i będzie to ich ostatni polski koncert w tym roku.

Coals to młody duet, który tworzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Nazwa grupy nawiązuje do Śląska, znanego z kopalni węgla. Mimo, że na scenie są obecnie od niedawna, mają już na swoim koncie występy na największych polskich muzycznych festiwalach – OFF Festival, Open’er czy Soundrive oraz za granicą na: Iceland Airwaves, Primavera Sound, Positivus Festival czy Tune In Tel Aviv.

Kasia i Łukasz otwierali także pierwszą w Polsce wideosesję dla legendarnej stacji KEXP. W 2017 roku ukazał się ich debiutancki album Tamagotchi, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i pozwolił zagrać zespołowi w ciągu roku blisko 60 koncertów w całej Europie.

W 2019 roku własnym sumptem wydali EPkę Klan. Materiał napisany w całości po polsku to odbicie zespołu w stronę bardziej hip-hopowych inspiracji. Gościnnie wydawnictwo wzbogacili Piernikowski (Syny), Schafter, Bella Ćwir, Dianka i Kubi Producent. Wydawnictwo, poza serwisami stremingowymi ukazał się także w formie kaset magnetofonowych.

Coals, schafter – Blue

Coals w Poznaniu – bilety

Materiału z najnowszej EPki będzie można posłuchać na koncercie w poznańskiej Próżności, który odbędzie się 18 października. Bilety kupicie na stronie Biletomat.pl.

fot. Kuba Owczarek

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Coals - Poznań, Próżność | 18.10.2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.