fot. materiały prasowe

Catz ‘n Dogz zapraszają do miksowania. Jubileuszowa celebracja już wkrótce

Obserwuj nas na instagramie:

Artykuł zawiera treści dla osób dorosłych. Czy masz powyżej 18 lat?

Wspólna przygoda Catz ‘n Dogz rozpoczęła się dwie dekady temu i nadal trwa. Już w najbliższą sobotę stołeczny klub Niebo przejmie najbardziej ceniony polski duet elektroniczny, który świętował będzie tam swój jubileusz.

Podróż na szczyt

Karierę Wojtka i Grzegorza od wielu lat bacznie śledzą nasi przyjaciele z Muno.pl – oni i Catz ‘n Dogz są niemal równolatkami. Muno podpatrywało przebieg kariery młodych chłopaków ze Szczecina, którzy po furorze, jaką wywołali na krajowym podwórku, osiągnęli międzynarodowy sukces, od lat grając na największych scenach świata klubowego i na najbardziej prestiżowych festiwalach. Poza tym nieustannie dbają o swój producencki warsztat, wydając autorskie kompozycje, remiksy dla czołowych artystów i artystek, EP-ki i albumy. Catz ‘n Dogz opiekują się także innymi artystami i starają się pomóc im w osiągnięciu sukcesu za sprawą prowadzenia przez siebie wytwórni – PETS Recordings, w której katalogu obok debiutantów znajdziemy pozycje dostarczone przez najbardziej cenionych twórców i twórczynie. W portfolio labelu Grzegorza i Wojtka figurują nagrania takich nazwisk jak Richie Hawtin, Groove Armada, Eats Everything czy KINK.

Catz ’n Dogz ruszają w trasę

Catz ’n Dogz rozpoczęli jubileuszową celebrę, w ramach której odwiedzą wiele miejsc. Jednym z nich jest oczywiście Warszawa. To tutaj, w stołecznym Niebie, Grzegorz i Wojtek wystąpią już w najbliższą sobotę, 20 maja. Prócz nich na scenie zameldują się Manoid i Joana. Catz ’n Dogz pragną w wyjątkowy sposób podziękować fanom za każde osiągnięcie, które bez nich nie byłoby możliwe, a także za ogromną energię, jaką duet nieprzerwanie otrzymuje z ich strony w każdym zakątku świata. Podczas wydarzenia „Made For Mixing” duet zagra wyjątkowy, jubileuszowy koncert, na który serdecznie zapraszają wszystkich zwolenników miksowania dobrej muzyki, dobrej zabawy i dobrego smaku.

Co oznacza „Made for Mixing”?

Partnerem wydarzenia, będącego celebracją 20-lecia istnienia zespołu, jest marka Monkey Shoulder – 100% malt whisky. Co dla Catz’N Dogz oraz Monkey Shoulder oznacza łączące ich hasło „Made for Mixing”? Dla marki to zdecydowanie wyjątkowe koktajle, które można tworzyć na bazie miksu single maltów, co jest swoistym DNA marki. Jest to także czas na miks prawdziwych doznań smakowych i muzycznych. Grzegorz i Wojciech podkreślają zresztą te elementy w swojej wypowiedzi:

Miksowanie muzyki i smaków prowadzi zawsze do unikalnych doświadczeń. „Made for mixing” oznacza dla nas wolność. Muzyka, którą gramy na imprezach, nigdy nie jest taka sama. Zawsze tworzymy nowe połączenia i staramy się, aby każdy nasz występ był dla publiczności niezapomnianym przeżyciem.

Catz 'n' Dogz

Catz’N Dogz obiecują, że cały jubileuszowy rok 2023 będzie wyjątkowy. Duet zawita zarówno na sceny największych festiwali, jak i do ich ulubionych klubów. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować niesamowitą energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej 20 kolejnych lat. Zacznij świętowanie z Catz’N Dogz i Monkey Shoulder już w sobotę 20 maja w klubie Niebo.

Kup bilet na imprezę z okazji 20 lecia Catz ‘n Dogz

Przypominamy – wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 20 maja, w stołecznym klubie Niebo, a bilety na nie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Artykuł zawiera treści dla osób dorosłych. Czy masz powyżej 18 lat? TAK NIE Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Wspólna przygoda Catz ‘n Dogz rozpoczęła się dwie dekady temu i nadal […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →