materiały prasowe, fot. Jesus Ugalde

Catz 'n Dogz ruszają w jesienną trasę. Odwiedzą 5 polskich miast


21 września 2022

Podziel się newsem:

Catz 'n Dogz ruszają w trasę. Już tej jesieni duet elektroniczny będzie można zobaczyć w pięciu polskich miastach. Sprawdź szczegóły.

Catz 'n Dogz, czyli wyjątkowy towar eksportowy

Mało jest w Polsce wykonawców, którzy budują tak dobrą markę naszej ojczyźnie poza jej granicami jak Catz 'n Dogz. Jeśli chodzi jednak o ten duet producencki tworzący głównie w nurcie house’owym, lista ich dokonań mówi sama za siebie. Składają się na nią m.in. oficjalne remixy utworów takich artystów jak Kings Of Leon, Disclosure czy Rosin Murphy oraz wyprzedane koncerty w klubach na całym świecie. W 2020 roku wydali swoje utwory dla kultowej brytyjskiej wytwórni Defected Records oraz zadebiutowali na słynnym Diynamic Solomuna. Nie oznacza to jednak, że Catz 'n Dogz nie wsławili się niczym w Polsce. Na ich albumie Friendship z 2019 roku udzielili się tacy artyści jak Rosalie czy Taco Hemingway. I to właśnie w naszym kraju duet elektroniczny wystąpi tej jesieni w pięciu miastach, promując swój nadchodzący album Punkt.

Catz 'n Dogz – Yi Fang feat. Taco Hemingway

5 przystanków na trasie Punkt

Już 30 września usłyszymy najnowszy album Catz 'n Dogz. Promując go, artyści wystąpią w pięciu miastach w Polsce:

12.10 Poznań

13.10 Sopot

19.10 Wrocław

20.10 Kraków

21.10 Warszawa

Na trasie duetowi mają towarzyszyć goście, a oto jak sami zapowiadają swoje nadchodzące występy:

Album różny od wszystkich dotychczas wydanych.
Występy inne od wszystkich, jakie do tej pory zagrali.
Emocje jakich nie było nigdy wcześniej.
Wrażenia i brzmienie znakomite jak zawsze

– informacja prasowa.

Bilety na wszystkie koncerty Catz 'n Dogz są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Catz 'n Dogz ruszają w trasę. Już tej jesieni duet elektroniczny będzie można zobaczyć w pięciu polskich miastach. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Kup bilety na trasę koncertową Catz 'n Dogz!

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →