fot. materiały prasowe

Caroline Polachek zapowiada nowy album „Desire, I Want To Turn Into You” i prezentuje kolejny singiel


06 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Caroline Polachek zapowiedziała swój drugi solowy album zatytułowany Desire, I Want to Turn into You. Promuje go nowy singiel.

Witamy na wyspie

Caroline Polachek powraca z kolejnym singlem Welcome To My Island, będącym przedsmakiem nadchodzącej drugiej płyty solowej artystki. Krążek Desire, I Want To Turn Into You będzie miał swoją premierę w nadchodzące Walentynki. Ukaże się dokładnie 14 lutego 2023 roku nakładem wytwórni Perpetual Novice.

Przeczytaj także: Caroline Polachek w nowym, klimatycznym singlu Billions

Caroline Polachek Desire, I Want To Turn Into You
fot. okładka albumu Desire, I Want To Turn Into You Caroline Polachek

Za stworzenie nowego utworu odpowiadają Dan Nigro (który współpracował między innymi z Olivią Rodrigo) i Jim-E Stack (współpracował z Bonem Iverem), którzy razem z Caroline Polachek zaprezentowali zupełnie nieznane nam do tej pory solowe oblicze wokalistki. Piosenka, która początkowo brzmi jak ballada, po chwili przeradza się bowiem w propozycję wyjętą z klubowych parkietów, którą stale podgrzewają dźwięki syntezatorów. Taką różnorodność brzmień mogliśmy spotkać na wydanym 13 kwietnia 2022 roku singlu australijskiego kompozytora i muzyka Flume’a, który zaprosił Amerykankę do wspólnego projektu zatytułowanego Sirens. To właśnie w nim artystka dała pokaz umiejętności wokalnych, sprawnie lawirując między przeróżnymi rejestrami.

Singiel Welcome to My Island nie został umieszczony na płycie Pangs, ponieważ wydawał się wprowadzać nową postać Polachek. To osoba zuchwała, rozwydrzona, zabawna, chaotyczna i przede wszystkim maniakalna, a jak dobrze wiecie, nie były to muzy mojego pierwszego projektu

– powiedziała o utworze artystka.

Piosenka Welcome to My Island jest następczynią wydanych już w tym roku singli Billions i Sunset. Na ten moment nie znamy oficjalnej tracklisty nadchodzącego wydawnictwa, jednak możemy przypuszczać (między innymi patrząc na melodyjną spójność między trzema utworami), że znajdą się one na nadchodzącym albumie wokalistki, będącym pokłosiem wydanego w 2019 roku krążka Pang.

Caroline Polachek – Welcome To My Island, posłuchaj!

Caroline Polachek zapowiedziała swój drugi solowy album zatytułowany Desire, I Want to Turn into You. Promuje go nowy singiel. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →