kadr ze zwiastuna „Buzz Astral"

“Buzz Astral” wkrótce wyruszy w kosmiczną podróż. Disney opublikował trzeci zwiastun

Podziel się newsem:

Buzz Astral zadebiutuje na wielkim ekranie już w czerwcu. Z tej okazji producenci filmu pokazali kolejny zwiastun.

Już wkrótce wyruszymy na koniec świata i jeszcze dalej

Wczoraj na YouTubie ukazał się trzeci zwiastun nadchodzącej produkcji Disneya i PixaraBuzz Astral. Film, który w anglojęzycznych krajach ukaże się pod tytułem Lightyear, opowie historię postaci, którą bardzo dobrze kojarzą fani marki Toy Story. Najnowszy materiał trwa dwie i pół minuty, a widzowie po raz kolejny mogą się przekonać, jak będzie brzmiał polski dubbing. Premierę filmu zaplanowano na 17 czerwca.

Zobacz: Buzz Astral będzie zawierał scenę pocałunku pary jednopłciowej

Lightyear to nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara. Naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiada o początkach Buzza Astrala – postaci, która była pierwowzorem zabawki – aby przybliżyć Strażnika Kosmosu rzeszy wiernych fanów. Na czele projektu stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser Gdzie jest Dory? (2016), Angus MacLane. Za produkcję odpowiedzialna była Galyn Susman (Toy Story: Prehistoria, 2014).

– czytamy na stronie Disneya

Buzz Astral – oficjalny zwiastun nr 3

Kapitan Ameryka w kosmosie

Najnowsze dzieło Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures to nie tylko przybliżenie postaci, która doczekała się własnej zabawki. Do udziału w filmie zaproszono również rozpoznawalne nazwiska ze świata kina. Głównemu bohaterowi głosu użyczył sam Chris Evans, który w popkulturze został zapamiętany jako Steve Rogers, czyli Kapitan Ameryka, znany heros z uniwersum Marvela. W Lightyear udział wzięli także Taika Waititi, Keke Palmer, James Brolin oraz Uzo Aduba. Za scenariusz filmu odpowiada Jason Headley. Na razie nie zdradzono prawie żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu.

buzz astral lightyear disney pixar
oficjalny plakat filmu Buzz Astral, Disney, Pixar 2022

Buzz Astral zadebiutuje na wielkim ekranie już w czerwcu. Z tej okazji producenci filmu pokazali kolejny zwiastun. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Już wkrótce […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →