BigHit Music

BTS planują przerwę w karierze


06 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

K-popowa grupa BTS ogłosiła przerwę we wszystkich aktywnościach. Będzie to drugi dłuższy okres odpoczynku dla zespołu. Ostatni raz podobna sytuacja miała miejsce w 2019 roku.

Bit Hit Music, wytwórnia BTS, oficjalnie poinformowała za pośrednictwem swojego Twittera, że grupa planuje dłuższy okres wypoczynku. Zacznie się on tuż po tym, jak k-popowy zespół zakończy wszystkie aktywności związane z koncertami w USA – BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE – LA oraz Jingle Ball Tour. Będzie to pierwsza przerwa zespołu od 2019 roku. Ponadto, pierwszy raz od debiutu Bangtani będą mieli szansę spędzić okres świąteczny ze swoimi rodzinami.

BTS - ogłoszenie przerwy
Oficjalne ogłoszenie Big Hit Music, źródło: Twitter

Co dalej?

Następnym dużym wydarzeniem związanym z BTS, którego możemy się spodziewać po przerwie, będzie koncert w Seulu. Zapowiedziano go na marzec i prawdopodobnie otworzy on światową trasę koncertową zespołu. Można tak wywnioskować z licznych wskazówek, które grupa dawała w czasie ostatnich aktywności w Stanach. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem wytwórni, BTS będą też pracować nad materiałem na nową płytę.

Pracowita końcówka 2021 roku dla BTS

BTS zakończyli właśnie 4-dniowy koncert w Los Angeles. Był to dla nich pierwszy występ z publicznością od finału trasy LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF z 2019 roku. W czasie koncertów grupa dzieliła scenę z Megan Thee Stallion, która wykonała remix Butter, Halsey, która pracowała z zespołem nad Boy With Luv oraz Chrisem Martinem z Coldplay, który dołączył do BTS, żeby wykonać ich wspólny kawałek My Universe. BTS są pierwszymi w historii artystami, którzy wyprzedali SoFi Stadium aż 4 razy.

Jin z BTS – Super Tuna

4 grudnia swoje urodziny obchodził Jin – najstarszy członek zespołu. Z tej okazji wypuścił piosenkę w stylu Trot, który można porównać do disco polo. Kawałek opowiada o łowieniu ryb, które jest jednym z hobby Jina. W krótkim teledysku wokalista wykonuje prosty układ w towarzystwie dwóch tancerzy. Piosenka miała być chyba żartem, ale błyskawicznie stała się viralem. Video niedługo przekroczy 13 mln wyświetleń, a taniec jest odtwarzany na TikToku i Twitterze. Jin na Weverse poprosił fanów, żeby przestali, bo obawia się, że wytwórnia każe mu zrobić kolejną zwrotkę. Nie przestawajcie, świat tego potrzebuje!

K-popowa grupa BTS ogłosiła przerwę we wszystkich aktywnościach. Będzie to drugi dłuższy okres odpoczynku dla zespołu. Ostatni raz podobna sytuacja miała miejsce w 2019 roku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

bts

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →