Brodka w roli supportu w trasie po Wielkiej Brytanii


29 sierpnia 2016

Podziel się newsem:

Brodka rusza w trasę po Wielkiej Brytanii… w roli supportu. To oznacza tylko, że Monika na poważnie myśli o podbijaniu serc słuchaczy żyjących poza granicami Polski.

Monika Brodka zagra koncerty przed Beth Orton, brytyjską artystką łączącą folk z elektroniką. Beth Orton obecna jest na scenie od lat 90. i znana jest m.in. ze współpracy z The Chemical Brothers i Williamem Orbitem. Artystka była dwukrotnie nominowana do nagrody Mercury, zdobyła też statuetkę BRIT Awards dla najlepszej wokalistki.

Podczas dziesięciu koncertów, które odbędą się na przełomie września i października, Brodka wykonywać będzie materiał ze swojego albumu Clashes. Przed Moniką bardzo pracowita jesień – po powrocie z Wielkiej Brytanii Monika rusza w jesienną trasę po Polsce, która potrwa do końca listopada.

Sprawdź także:
Teledysk duetu RYSY splagiatowany przez amerykańskiego reżysera?

Brodka rusza w trasę po Wielkiej Brytanii… w roli supportu. To oznacza tylko, że Monika na poważnie myśli o podbijaniu serc słuchaczy żyjących poza granicami Polski. Monika Brodka zagra koncerty przed Beth Orton, brytyjską artystką łączącą folk z elektroniką. Beth Orton obecna jest na scenie od lat 90. i znana jest m.in. ze współpracy z […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
Brodka Clashes Tour - 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →