Brodka w roli supportu w trasie po Wielkiej Brytanii


29 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Brodka rusza w trasę po Wielkiej Brytanii… w roli supportu. To oznacza tylko, że Monika na poważnie myśli o podbijaniu serc słuchaczy żyjących poza granicami Polski.

Monika Brodka zagra koncerty przed Beth Orton, brytyjską artystką łączącą folk z elektroniką. Beth Orton obecna jest na scenie od lat 90. i znana jest m.in. ze współpracy z The Chemical Brothers i Williamem Orbitem. Artystka była dwukrotnie nominowana do nagrody Mercury, zdobyła też statuetkę BRIT Awards dla najlepszej wokalistki.

Podczas dziesięciu koncertów, które odbędą się na przełomie września i października, Brodka wykonywać będzie materiał ze swojego albumu Clashes. Przed Moniką bardzo pracowita jesień – po powrocie z Wielkiej Brytanii Monika rusza w jesienną trasę po Polsce, która potrwa do końca listopada.

Sprawdź także:
Teledysk duetu RYSY splagiatowany przez amerykańskiego reżysera?

Brodka rusza w trasę po Wielkiej Brytanii… w roli supportu. To oznacza tylko, że Monika na poważnie myśli o podbijaniu serc słuchaczy żyjących poza granicami Polski. Monika Brodka zagra koncerty przed Beth Orton, brytyjską artystką łączącą folk z elektroniką. Beth Orton obecna jest na scenie od lat 90. i znana jest m.in. ze współpracy z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →