fot. materiały prasowe

brodachè wracają z klubowym singlem „night”


03 czerwca 2022

Podziel się newsem:

brodachè ukryci pod osłoną klubowej nocy. Zatańczcie razem z zespołem do ich najnowszej piosenki noszącej tytuł night.

Elektroniczno-instrumentalne połączenie przystrojone w dostojne brody. Tak właśnie możemy opisać zespół brodachè, który wypuścił właśnie swój nowy singiel. Jak prezentuje się night? Jedno wiemy na pewno, jest bardzo klubowo!

brodachè to nieobliczalne kondory wznoszące się nad oceanem zmieszanych wód elektroniki, alternatywy, popu.

brodachè to kolektyw najlepszych cech, jakie chciałbyś, aby miała Twoja mama. brodachè to troskliwy ojciec, którego prawdopodobnie nie miałaś.

– mówią o sobie muzycy

Przeczytaj także: Oki o Pieniądzach, Dziewczynach i Zwrotkach. Sprawdź nowy kawałek

brodachè
fot. materiały prasowe

Zespół na żywo wykorzystuje m.in. gitary, syntezatory, flety, wokale, a także żywy dubmaster, czyli przepuszczanie poszczególnych instrumentów przez zewnętrzne efekty.

Twórczość formacji została doceniona przez zespół Łąki Łan, z którym zagrali aż dwie trasy koncertowe. Co więcej, muzycy kilkukrotnie wystąpili również na trasie z Lao Che.

Owe współprace otworzyły im drzwi do największych polskich parkietów, takich jak Palladium w Warszawie, Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy też Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie.

brodachè
fot. materiały prasowe

Ogromnym sukcesem dla zespołu okazał się również singiel My time, który znalazł się na playliście Polski Viral 50, czyli 50 najczęściej odtwarzanych polskich utworów w platformie Spotify. Jeśli więc jesteście ciekawi brzmień zespołu, to zapraszamy do przesłuchania ich najnowszego numeru night, a także do śledzenia innych propozycji, które są regularnie puszczane w Radio Kampus, Trójce, ChilliZet, Radio Afera, Radio RAM, Radio Gdańsk, Radio Szczecin i innych mniejszych rozgłośniach.

brodachè – night, posłuchaj!

brodachè ukryci pod osłoną klubowej nocy. Zatańczcie razem z zespołem do ich najnowszej piosenki noszącej tytuł night. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Elektroniczno-instrumentalne połączenie przystrojone w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →