Bring Me The Horizon pokazują, jak powstaje ich nowy album


04 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Muzycy grupy Bring Me The Horizon zapraszają swoich fanów do wzięcia udziału w nagrywaniu nowego albumu zespołu. Zobaczcie jak to wygląda!

Bring Me The Horizon nagrywają nowy album w trakcie kwarantanny

W świetle pandemii koronawirusa, muzycy grupy Bring Me The Horizon stwierdzili, że nie będą marnowali czasu, który muszą spędzić w izolacji i zamknęli się wspólnie w swoim domowym studiu w Sheffield, aby pracować nad swoim nowym, ósmym albumem, roboczo nazwanym BMTH8.

Muzycy spotykali się każdego dnia, a ich pracę dokumentował przyjaciel grupy – Brian Cox. Niestety po wprowadzeniu przez brytyjski rząd obostrzeń w sprawie coraz szybciej rozprzestrzeniającej się epidemii, muzycy nie mogli się dalej spotykać i zmuszeni zostali przerwać swoją pracę.

Zobacz, jak wygląda praca nad nowym albumem Bring Me The Horizon

Mimo to, pozostało im wiele materiału, który zarejestrowano podczas pierwszych dni pracy nad BMTH8. Zespół regularnie dzieli się nim ze swoimi fanami. W krótkich, około 5-minutowych nagraniach, możemy przenieść się do studia Bring Me The Horizon i zobaczyć jak wygląda ich praca nad nową płytą.

Jordan Fish zajmuje się produkcją albumu i budowaniem melodii piosenek. Lee Malia dogrywa gitary, a Oliver Sykes głowi się nad tekstami. Oczywiście nie brakuje również mniej lub bardziej zabawnych wygłupów lidera zespołu, z których zresztą słynie.

Bring Me The Horizon BMTH8

Jaki będzie nowy album Bring Me The Horizon?

Na nagraniach słyszymy pierwsze szkielety brzmienia nowego albumu Bring Me The Horizon. Zespół nie zamierza rozstawać się z nowoczesnymi, elektronicznymi rozwiązaniami, choć zdaje się, że całość może brzmieć o wiele mocniej i bardziej gitarowo niż poprzedni album grupy – amo.

Pozostaje nam tylko czekać i trzymać kciuki, aby członkowie zespołu mogli szybko wrócić do studia i dokończyć pracę nad swoim ósmym albumem. Tymczasem, zobaczcie nagrania dokumentujące pracę nad płytą, które znajdziecie na oficjalnym kanale zespołu na YouTubie oraz na ich profilu na Facebooku.


Przypominamy również, że zespół w minionym roku wydał aż dwie płyty: amo, która ujrzała światło dzienne w styczniu 2019 i eksperymentalny album Music to Listen to~Dance to~Blaze to~Pray to~Feed to~Sleep to~Talk to~Grind to~Trip to~Breathe to~Help to~Hurt to~Scroll to~Roll to~Love to~Hate to~Learn Too~Plot to~Play to~Be to~Feel to~Breed to~Sweat to~Dream to~Hide to~Live to~Die to~Go To, który ukazał się niespodziewanie na sam koniec roku. Tempo pracy muzyków jest naprawdę szybkie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
275 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.