Brak planów na weekend? Sprawdź najciekawsze propozycje spektakli teatralnych

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wraz z bileterią ewejsciowki.pl przygotowaliśmy kilka propozycji spektakli teatralnych, które odbędą się w najbliższy weekend w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Sprawdźcie.

Teatry są już otwarte! Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić nadchodzący weekend, to najwyższa pora zaplanować wieczór w teatrze. Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery najciekawsze propozycje spektakli w trzech różnych miastach: Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Liczba miejsc i biletów na każdy spektakl jest odpowiednio ograniczona, dlatego lepiej nie zwlekajcie z zakupem!

2-3 lipca – Seks dla opornych – Teatr Polonia, Warszawa

Seks dla opornych Teatr Polonia

Godzina: 19:30
Obsada: Mirosław Baka, Dorota Kolak
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 77-85 zł, kup na ewejsciowki.pl

Gorzki i jednocześnie niezwykle zabawny spektakl ze wspaniałą grą aktorską wyreżyserowany przez Krystynę Jandę. Małżeństwo z trzydziestoletnim stażem – architekt i jego żona – całe życie zajmująca się domem i dziećmi, przeciętni inteligenci, którzy nigdy nie pozwolili sobie na żadne szaleństwo, wiodący dotąd raczej banalne, pracowite ale spokojne życie, zapragnęli jakoś ożywić swój związek, obudzić dawne emocje. Postanawiają więc uciec z domu i spędzić weekend w najmodniejszym hotelu. 


4-5 lipca – Mayday 2 – Och-Teatr, Warszawa

spektakle teatralne MAYDAY 2
źródło: Och-Teatr

Godzina: 19:30
Obsada:
Maria Seweryn, Artur Barciś, Rafał Rutkowski, Monika Fornczek, Małgorzata Klara, Katarzyna Kołeczek
Czas trwania: 120 minut
Bilety: 20-40 zł, kup na ewejsciowki.pl

Komedia z gwiazdorską obsadą, która cieszy się niesłabnącą popularnością i od wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie. MAYDAY 2 to kontynuacja sztuki w reżyserii Krystyny Jandy. Na deskach Och-Teatru zobaczymy ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie


3-4 lipca – Okno na parlament – Teatr Polski, Wrocław

Okno na parlament spektakli

Godzina: 19:00
Obsada: Tomasz Lulek, Jan Blecki, Adam Cywka, Jakub Giel, Bogusław Danielewski, Michał Chorosiński
Czas trwania: 95 minut
Bilety: 40 zł, kup na ewejsciowki.pl

Okno na parlament to wysoko oceniana przez widzów komedia, pełna zabawnych zwrotów akcji, zaskakujących dialogów i komicznych postaci. Jak rozbawić widza? Na przykład tak: wziąć polityka wysokiego szczebla i uwikłać go w romans z sekretarką lidera opozycji. Najlepiej zamężną. Przydałoby się kilka par długich, ponętnych, kobiecych nóg. No i dlaczego nie dorzucić trupa? Jeszcze tylko tytułowe okno i szafa. Łączymy je dowcipnymi dialogami, dorzucamy dobre gagi, komplikujemy kaskadę zdarzeń, odrobinę przerysowujemy postacie i dokładamy jeszcze ciekawskiego dyrektora hotelu oraz kelnera-złośliwca.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne we Wrocławiu


4-5 lipca – Napis. Komedia francuska – Teatr Praska 52, Kraków

Napis komedia francuska

Godzina: 19:00
Obsada: Daniel Piskorz, Aneta Gierat, Jakub Reizer, Sylwia Chludzińska, Jan Korwin-Kochanowski, Juliana Klimenko
Czas trwania: 75 minut
Bilety: 20-40 zł, kup na ewejsciowki.pl

Napis to wyjątkowa francuska komedia z dużą dawką czarnego humoru, która przenosi widzów do Paryża. Do pewnej paryskiej kamienicy wprowadzają się nowi mieszkańcy. Wkrótce pojawia się w windzie napis szkalujący nowych lokatorów. Okazuje się, że sąsiedzi wcale nie są tak tolerancyjni i poprawni politycznie, za jakich chcieliby uchodzić.

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.