#bottlecapchallenge – nowe internetowe wyzwanie, zobacz kto się go podjął

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejne wyzwanie podbija Internet. Tym razem chodzi o otwarcie butelki kopnięciem. Do #bottlecapchallenge dołączyło już wiele gwiazd.

Internetowe challenge’e – po co są i o co w nich chodzi

W ostatnich latach Internet pełen jest różnego rodzaju wyzwań, które szybko stają się viralowe i angażują ludzi z całego świata. Coraz częściej mają one zwrócić uwagę na jakieś ważne tematy.

Przykładem może być #icebucketchallenge który miał na celu pomoc osobom zmagającym się ze stwardnieniem rozsianym bocznym.  Kilka miesięcy temu pojawiło się także ekologiczne wyzwanie #trashtagchallenge, które polegało na wrzucaniu zdjęć przed i po posprzątaniu mocno zaśmieconego terenu.

#bottlecapchallenge – nowe wyzwanie w Internecie

W #bottlecapchallenge chodzi o to, żeby otworzyć butelkę za pomocą kopnięcia. Korek butelki jest lekko odkręcony. Celem jest odkręcenie go całkowicie, bez poruszenia samą butelką. W filmiku moment kulminacyjny musi być nagrany w zwolnionym tempie, tak, żeby efekt był dobrze widoczny.

Wyzwanie zapoczątkowali zawodnicy MMA, a teraz podejmują się go ludzie na całym świecie. Każda osoba, która wykona ten challenge, nominuje do niego kolejne 3 osoby.

Do wyzwania przyłączają się także polskie i zagraniczne gwiazdy. Do tej pory udział wzięli m.in.: Diplo, Jason Statham, Ellie Goulding, John Mayer czy Kuba Karaś z duetu The Dumplings.

Zobaczcie nagrania:

Diplo #bottlecapchallenge

 Ellie Goulding #bottlecapchallenge

Jason Statham #bottlecapchallenge

View this post on Instagram

Bottle cap challenge

A post shared by jasonstatham (@jason_statham_official_page35) on

Kuba Karaś z The Dumplings #bottlecapchallenge

Sprawdźcie hashtag #bottlecapchallenge na Instagramie ;)

Kolejne wyzwanie podbija Internet. Tym razem chodzi o otwarcie butelki kopnięciem. Do #bottlecapchallenge dołączyło już wiele gwiazd. Internetowe challenge’e – po co są i o co w nich chodzi W ostatnich latach Internet pełen jest różnego rodzaju wyzwań, które szybko stają się viralowe i angażują ludzi z całego świata. Coraz częściej mają one zwrócić uwagę na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →