Bon Iver w listopadzie wystąpi w Polsce


21 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Bon Iver to jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych na świecie. W ramach promocji najnowszej płyty, w listopadzie wystąpi w warszawskim Torwarze.

Bon Iver to projekt, za którym stoi Justin Vernon, który od czasu debiutanckiego albumu For Emma, Forever Ago z 2008 roku, zbudował status jednego z najbardziej charakterystycznych artystów światowej alternatywy. Projekt ma na swoim koncie już dwie nagrody Grammy, a w tym roku nominowany jest w trzech kategoriach, w tym za najlepszy album roku.

I, I – najnowsza płyta od Bon Iver

I, I to czwarty album studyjny w dorobku Bon Iver, który swoją premierę miał 9 sierpnia 2019 roku. Wydawnictwo, oprócz nominacji do Grammy, zajęło również pierwsze miejsce wśród najlepszych albumów folkowych i indie w USA oraz znalazło się na podium w zestawieniach najlepszych płyt rockowych i alternatywnych ubiegłego roku wg Billboardu. Płytę promują single: U (Man Like), Hey, Ma, Jelmore oraz Faith.

Bon Iver – Hey Ma

Bon Iver na jedynym koncercie w Polsce

W ramach europejskiej części trasy koncertowej, promującej najnowsze wydawnictwo, Bon Iver zawita także na jeden koncert do Polski. Odbędzie się on 5 listopada w warszawskim Torwarze. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rusza w najbliższy piątek, 24 stycznia.

Bon Iver to jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych na świecie. W ramach promocji najnowszej płyty, w listopadzie wystąpi w warszawskim Torwarze. Bon Iver to projekt, za którym stoi Justin Vernon, który od czasu debiutanckiego albumu For Emma, Forever Ago z 2008 roku, zbudował status jednego z najbardziej charakterystycznych artystów światowej alternatywy. Projekt ma na swoim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →