Bon Iver powraca z dwoma premierowymi utworami

Obserwuj nas na instagramie:

Od wydania ostatniego albumu – 22, A Million, minęły już prawie trzy lata. Zespół Bon Iver zaprezentował właśnie dwa nowe utwory – Hey, Ma i U (Man Like). Posłuchajcie.

Bon Iver to zespół założony w 2006 roku przez wokalistę Justina Vernona. Oprócz niego w skład grupy wchodzą: Mike Noyce, Sean Carey i Mattew McCaughan.

Na ich dyskografię składają się obecnie trzy albumy. Ostatni z nich – 22, A Million, ukazał się w 2016 roku. Dużo wskazuje na to, że w tym roku doczekamy się kolejnego.

2 czerwca, podczas występu na festiwalu All Points East w Londynie Bon Iver zagrali dwa zupełnie nowe kawałki. Nowe utwory – Hey, Ma i U (Man Like) są już dostępne w serwisach streamingowych.

W utworze U (Man Like) gościnnie pojawia się Moses Sumney. Oprócz niego, w powstanie nowych piosenek zaangażowani byli także Bruce Hornsby, Jenn Wasner, Elsa Jensen, Psymun, Phil Cook i Brooklyn Youth Chorus.

Wszyscy, którzy wyczekiwali nowego materiału od zespołu, mogą być częściowo usatysfakcjonowani.

Bardzo możliwe, że nowe utwory zwiastują wydanie kolejnego wydawnictwa. Nie ma jednak póki co konkretnych informacji, zespół zapowiedział jedynie jesienną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Od wydania ostatniego albumu – 22, A Million, minęły już prawie trzy lata. Zespół Bon Iver zaprezentował właśnie dwa nowe utwory – Hey, Ma i U (Man Like). Posłuchajcie. Bon Iver to zespół założony w 2006 roku przez wokalistę Justina Vernona. Oprócz niego w skład grupy wchodzą: Mike Noyce, Sean Carey i Mattew McCaughan. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →