Everett Collection Inc / Alamy Stock Photo

„Black Mirror” powraca! Ruszyły prace nad nowym sezonem

Podziel się newsem:

Jak podaje magazyn Variety, nowy sezon Black Mirror jest już w drodze. Sprawdź, co już wiemy o nadchodzącej produkcji.

Black Mirror wreszcie powraca!

Minęły prawie trzy lata od premiery piątego sezonu serialu o antyutopijnej przyszłości. Choć detale dotyczące sezonu szóstego wciąż pozostają tajemnicą, to jednak wiemy na pewno, że nowa odsłona serii będzie miała więcej odcinków niż poprzednia. Wiemy również, że nowy sezon będzie bardziej kinematograficzny – każdy z odcinków ma być traktowany jak indywidualny film.

Nowy sezon Black Mirror będzie pierwszym, który pojawi się po odejściu Charliego Brookera, twórcy serii, z House of Tomorrow, czyli wytwórni poprzednie sezony. Brooker nawiązał teraz współpracę z marką Broke and Bone o zbliżonym profilu działalności, a Netflix szybko w nią zainwestował. Platforma streamingowa oraz dom produkcji filmowej podpisały deal opiewający na około 100 milionów dolarów.

Dotychczas nowy sezon Black Mirror stał pod znakiem zapytania, ponieważ dawna wytwórnia produkująca serial wciąż posiadała do niego prawa autorskie. Netflixowi udało się je jednak zdobyć. Ponadto, pandemia powstrzymywała Brookera przed dalszym tworzeniem.

W tym momencie nikt nie przyjąłby historii o rozpadających się społeczeństwach. Chcę rozwinąć swoje umiejętności jako komik, więc piszę scenariusze, których celem jest rozbawienie ludzi

– mówił twórca w wywiadzie dla U.K. Radio Times

Tak więc zakulisowe perypetie popularnej produkcji długo były pogmatwane. Wreszcie doczekaliśmy się momentu, w którym Brooker podał do publicznej wiadomości oficjalną informację o kontynuacji serii. Szczegóły takie jak data premiery czy dokładny skład aktorski nie są jeszcze znane, lecz nie mamy wątpliwości co do dwóch rzeczy – nowy sezon wykręci niebotyczne wyniki oglądalności oraz będzie prowokował do myślenia.

black mirror
Plakat promujący 5. sezon Black Mirror

Przeczytaj także: Ród Smoka produkcji HBO powraca z nowym trailerem!

Jak podaje magazyn Variety, nowy sezon Black Mirror jest już w drodze. Sprawdź, co już wiemy o nadchodzącej produkcji. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →