Birdy z kolejnym, poruszającym utworem „If This Is It Now”


16 października 2020

Podziel się newsem:

Birdy nie zwalnia tempa i dzieli się z fanami kolejną kompozycją pochodzącą z nadchodzącej EPki Piano Sketches. Posłuchajcie singla If This Is It Now.

Reklama

Birdy zapowiada EPkę Piano Sketches

Birdy zachwyca po raz kolejny! Artystka właśnie podzieliła się kolejną kompozycją pochodzącą z jej nadchodzącej EPki Piano Sketches. Do tej pory otrzymaliśmy dwa single: Open Your Heart oraz Island Lights.

Birdy – Open Your Heart live, posłuchaj

If This Is It Now, nowy singiel od Birdy

If This Is It Now – tak nazywa się najnowszy utwór brytyjskiej wokalistki. Według niektórych fanów to jedna z najbardziej poruszających kompozycji w całym dorobku artystki. Nie da się zaprzeczyć – Birdy ponownie porusza, wzrusza i lawiruje swoim delikatnym, pełnym emocji głosem przy akompaniamencie fortepianu.

Artystka zabiera nas do swojego intymnego świata i opowiada historię zakończonej miłości, życząc swojemu byłemu kochankowi wszystkiego najlepszego. Birdy wykonała swój najnowszy utwór live. Posłuchajcie tej pełnej emocji, melancholijnej kompozycji!

Birdy – If This Is It Now, posłuchaj

Nowy album Birdy nadchodzi

Nadchodząca EPka Birdy, Piano Sketches, która swoją premierę będzie miała 6 listopada, to jednak dopiero przedsmak nowości, jakie artystka przygotowała dla nas w najbliższym czasie, bowiem już na początku przyszłego roku ukaże się jej czwarty długogrający album. Jest na co czekać!

Birdy

Birdy nie zwalnia tempa i dzieli się z fanami kolejną kompozycją pochodzącą z nadchodzącej EPki Piano Sketches. Posłuchajcie singla If This Is It Now. Birdy zapowiada EPkę Piano Sketches Birdy zachwyca po raz kolejny! Artystka właśnie podzieliła się kolejną kompozycją pochodzącą z jej nadchodzącej EPki Piano Sketches. Do tej pory otrzymaliśmy dwa single: Open Your […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.