Birdy powraca! Artystka zapowiedziała nowy album


03 września 2020

Podziel się newsem:

Birdy właśnie zapowiedziała, że pracuje nad nowym albumem, który ukaże się już niedługo. Wcześniej otrzymamy singiel i EP. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Beautiful Lies to ostatni album, wydany przez amerykańską wokalistkę Birdy w 2016 roku. Krążek przyniósł takie przeboje jak Deep End, Keeping Your Head Up, czy Take My Heart. Na swoim koncie Birdy ma jeszcze debiut z 2011 i płytę Fire Within z 2013 roku.

Birdy zapowiada nowy album

Od czterech lat nie otrzymaliśmy od artystki nic nowego, jednak Birdy właśnie przerwała milczenie, aby ogłosić, że jej kolejny krążek nadchodzi wielkimi krokami! Czwarty album wokalistki ukaże się już na początku 2021 roku!

To jeszcze nie koniec dobrych wieści od autorki takich utworów jak People Help People, czy Skinny Love. Birdy zapowiedziała również, że za chwilę, bo dokładnie 6 listopada premierę będzie miała poprzedzająca i zapowiadająca jej nadchodzący album EPka Piano Sketches.

Widziałam, jak wielu z was pytało o nową muzykę i naprawdę mam nadzieję, że pokochacie te piosenki, które zostały napisane w ciągu ostatnich kilku lat i są dla mnie bardzo wyjątkowe.

birdy piano sketches

Open Your Heart – nowy singiel od Birdy

Dodatkowo już w ten piątek ukaże się najnowszy singiel BirdyOpen Your Heart pochodzący z jej nadchodzącej EPki. Artystka zapewniła nam zatem liczne atrakcje umilające oczekiwanie na premierę jej nowego albumu. A z pewnością jest na co czekać!

Birdy właśnie zapowiedziała, że pracuje nad nowym albumem, który ukaże się już niedługo. Wcześniej otrzymamy singiel i EP. Sprawdźcie szczegóły! Beautiful Lies to ostatni album, wydany przez amerykańską wokalistkę Birdy w 2016 roku. Krążek przyniósł takie przeboje jak Deep End, Keeping Your Head Up, czy Take My Heart. Na swoim koncie Birdy ma jeszcze debiut […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 -500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.