Birdy w końcu zapowiada nowy album singlem „Surrender”


22 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Birdy zdradza szczegóły swojej nadchodzącej płyty. Young Heart ukaże się już wiosną. Tymczasem posłuchajcie nowego singla Surrender!

Reklama

Birdy powraca z nowym albumem

Kolejna wyczekiwana premiera płytowa 2021 roku nadchodzi! Tym razem to Birdy – liderka w kategorii brzmień subtelnych, nostalgicznych i poruszających – zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo. Nadchodzący album będzie czwartym w jej dyskografii i najdłużej wyczekiwanym, bo aż pięć lat!

Przedsmakiem tego, co usłyszymy na najnowszej płycie brytyjskiej wokalistki, była wydana pod koniec zeszłego roku EPka Piano Sketches, jednak prawdziwa zapowiedź nadchodzącego materiału Birdy nadeszła dopiero teraz.

Birdy – Piano Sketches EP, posłuchaj

Birdy zapowiada płytę singlem Surrender

Po serii bardzo oszczędnych w swojej formie singli otrzymaliśmy właśnie utwór z Birdy i jej wrażliwością w pełnym wydaniu. Pełen emocji i poruszający jak zawsze. Taki właśnie jest najnowszy singiel artystki – Surrender. Posłuchajcie i zobaczcie świeżutki teledysk!

Young Heart – nowy album Birdy. Premiera już niedługo!

Utwór ten jest jednocześnie zwiastunem albumu, zatytułowanego Young Heart, który ukaże się się już wiosną tego roku, dokładnie 30 kwietnia. Sama Birdy mówi o swoim nadchodzącym wydawnictwie:

Za mną długa podróż, która powołała ten album do życia. Włożyłam w niego każdą część mojej małej duszyczki i zdecydowanie jest on jak dotąd moim ulubionym!

Birdy
Birdy

Birdy – Young Heart: tracklista i okładka albumu

Na albumie znajdzie się aż szesnaście premierowych utworów, w tym najnowszy singiel Surrender. Pełna tracklista i okładka płyty prezentują się następująco:

 1. The Witching Hour–Intro
 2. Voyager
 3. Loneliness
 4. The Otherside
 5. Surrender
 6. Nobody Knows Me Like You Do
 7. River Song
 8. Second Hand News
 9. Deepest Lonely
 10. Lighthouse
 11. Chopin Waltz in A Minor – Interlude
 12. Evergreen
 13. Little Blue
 14. Celestial Dancers
 15. New Moon
 16. Young Heart
Birdy, Young Heart
Birdy – „Young Heart”, okładka albumu

Birdy – Young Heart: preorder płyty

Nie przegapcie premiery czwartego albumu Birdy i już teraz zamówcie go w wyjątkowym preorderze, dostępnym na oficjalnej stronie artystki! Zdaje się, że jest na co czekać. Birdy z pewnością nas nie zawiedzie!

Birdy zdradza szczegóły swojej nadchodzącej płyty. Young Heart ukaże się już wiosną. Tymczasem posłuchajcie nowego singla Surrender! Birdy powraca z nowym albumem Kolejna wyczekiwana premiera płytowa 2021 roku nadchodzi! Tym razem to Birdy – liderka w kategorii brzmień subtelnych, nostalgicznych i poruszających – zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo. Nadchodzący album będzie czwartym w jej dyskografii i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.