Birdy zachwyca kolejnym, ujmującym utworem „Island Lights” z EPki „Piano Sketches”


28 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Birdy zaprezentowała kolejny singiel z jej nadchodzącej EPki Piano Sketches. Posłuchajcie pełnej delikatności kompozycji Island Lights.

Birdy powraca z nowościami. Album i EPka już niedługo!

Birdy powróciła na dobre! Po ponad czterech latach od wydania swojego ostatniego albumu Beautiful Lies, artystka przerywa ciszę i zapowiada nowości. Czwarty album brytyjskiej wokalistki ukaże się na początku 2021 roku. Zanim jednak to, już niedługo światło dzienne ujrzy EPka Piano Sketches. Więcej o najbliższych planach Birdy przeczytacie tutaj.

birdy piano sketches

Open Your Heart – singiel zapowiadający nową EPkę Birdy – Piano Sketches

Artystka nie trzyma nas długo w niepewności i oczekiwaniu, i już podzieliła się przedsmakiem tego, co otrzymamy dokładnie 6 listopada, wraz z premierą jej nowej EPki. Kilka tygodniu ukazał się pierwszy singiel, zapowiadający to wydawnictwo – Open Your Heart.

Island Lights – nowa, idealna na jesienne wieczory, kompozycja od Birdy

Birdy powraca do swoich muzycznych korzeni i zachwyca nas pełnymi wrażliwości, minimalistycznymi kompozycjami na fortepian. Podobnie jest w przypadku jej najnowszej piosenki Island Lights, która właśnie ujrzała światło dzienne. To utwór, który artystka napisała kilka lat temu podczas Bożego Narodzenia. Nie da się nie wyczuć tego świątecznego, zimowego klimatu. Utwór idealny, na nadchodzące chłodne wieczory. Posłuchajcie!

Birdy zaprezentowała kolejny singiel z jej nadchodzącej EPki Piano Sketches. Posłuchajcie pełnej delikatności kompozycji Island Lights. Birdy powraca z nowościami. Album i EPka już niedługo! Birdy powróciła na dobre! Po ponad czterech latach od wydania swojego ostatniego albumu Beautiful Lies, artystka przerywa ciszę i zapowiada nowości. Czwarty album brytyjskiej wokalistki ukaże się na początku 2021 […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.